چند وقت سوپر باول برنده اصلا كار هایتاور در میان چندین پرستان به انتخاب کردن از آینده NFL season با توجه به COVID-19 نگرانی

پنج بازیکن از میهن پرستان جدید انگلستان اعلام کرده اند که آنها را به انتخاب کردن از آینده NFL برای فصل بعد با استناد به نگرانی های بهداشتی مربوط به ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

نرم افزار کاسه linebacker هایتاور بود پیوست تیمی های دنی, حیاتی, مارکوس, توپ, Brandon بولدن و Najee Toran در اعلام کرد که آنها در دسترس خواهد بود برای انتخاب 2020 فصل با توجه به شروع در ماه سپتامبر.

این به این معنی است که هر یک از بازیکنان را چشم پوشیدن چندین میلیون دلار در حقوق و دستمزد سالانه.

همچنین در rt.com “ما در حال برنامه ریزی برای کامل استادیوم’ می گوید NFL exec به ما coronavirus مرگ و میر نزدیک 100,000

از دست دادن این بازیکنان و هایتاور در خاص – به عنوان یک ضربه به لایحه Belichick را پرستان که از دست رفته افسانه ای شروع کارفرمایی تام بردی به خلیج تمپا Buccaneers در خارج از فصل – اولین بار در دو دهه که معروف بردی-Belichick پشت سر هم شکسته شده است.

در حالی که بردی خروج نیست مربوط به کروناویروس همه گیر جهانی بهداشت بحران چپ خود را بر میهن پرستان بیش از هر تیم دیگری تا کنون در NFL.

در هایتاور مورد رهبر تیم linebacking واحد بالغ بر 71 پردازد, 5.5, کیسه و کیسه و چهار پاس دفاع فصل گذشته اما این تیم حاضر خواهد شد که برای پیدا کردن یکی دیگر دفاعی لنگر پس از او نشان داد که او و نامزد او تا به حال یک کودک در این ماه است که او “بیشتر در رابطه با سلامت خانواده ما از فوتبال — به خصوص علاوه بر جدید به خانواده ما.”

از دست دادن کهنه شروع مناسب مقابله با توپ توسط یکی دیگر از ضربه به این تیم هر چند Belichick است که انتظار می رود به پلاگین در سال گذشته در دور سوم به پیش نویس انتخاب Yodney Cajuste برای پر کردن سوراخ.

عدم وجود بیمارستان Vitale تا و در حال اجرا پشت بولدن در ضمن بیشتر امتداد پرستان’ بازی در حال اجرا – چیزی که آنها انتظار می رود به تکیه به شدت بر در مراحل اولیه پس از بردی عصر.

The Patriots بازی تیم ملی انتظار می رود که برای رسیدن این تیم ورزشگاه ژیلت به صورت جامع COVID-19 تست پیش از بازگشت تیم فعالیت های آموزشی.

همچنین در rt.com ‘اگر من را از خطرات و من آن را انجام دهید مراقبت از بيماران: قهرمان سوپر باول مردد خارج از فصل برای کمک به درمان Covid-19 بيمار

آن بود که قبلا نازل شده توسط NFL که هیچ پیش فصل بازی برگزار خواهد شد در پیشبرد لیگ فوتبال ژاپن در دومین هفته از ماه سپتامبر است.

اما نکات بازی کامل NFL season به صورت عادی (البته بدون طرفداران در استادیوم ها) نامیده شده است به سوال پس از چند مثبت coronavirus آزمون برای بازیکنان از Miami Marlins تهدید به مانع و یا حتی از خط خارج این فصل لیگ بیس بال تنها چند روز پس از آن آغاز شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی