چند راکت در منطقه سبز در بغداد ائتلاف به رهبری آمریکا را تکذیب حمله به اردوگاه تاجی

حداقل سه موشک را گزارش زده بغداد سبز منطقه با توجه به عراق مقامات. سخنگوی ائتلاف به رهبری را تکذیب کرد گزارش از یک حمله موشکی در نزدیکی پایگاه ائتلاف اردوگاه تاجی ،

چندین غیر هدایت شونده موشک کاتیوشا زده غنی منطقه در روز سه شنبه گزارش قابل توجه خانه در al-Jadriya محله.

این پرتابه فرود آمد بیش از 2 کیلومتر از سفارت آمریکا در بغداد به گفته سخنگوی ائتلاف Myles Caggins و هیچ گزارش تلفات.

Caggins را تکذیب کرد گزارش از اواخر شب موشک آتش سوزی در اردوگاه تاجی ائتلاف پایه که در آن یک انگلیسی و آمریکایی دو نظامی کشته شدند در هفته گذشته.

حمله چهارم در یک روز و فقط یک روز پس از دو راکت Besmayah یک ائتلاف پایه 45کیلومتر در جنوب شرقی بغداد است که به نیروهای ناتو از جمله بزرگ اسپانیایی مشروط. در روز سه شنبه اعتصاب در اردوگاه تاجی زخمی شدن دو عراقی و سه آمریکایی اعضای.

آمریکا مقصر حمله به عراق Kataib حزب الله و شبه نظامی بخشی از واحدهای بسیج مردمی هستند که رسما تحت رهبری ارتش عراق با وجود عدم اثبات و انجام چندین حملات هوایی علیه مواضع رهبری. بدون هیچ توضیحی آینده بوده که چرا یک شبه نظامی عراقی – حتی یک پشتیبانی شده توسط ایران خواهد بود با استفاده از چنین سلاح از رده خارج زمانی که ارتش عراق بود تا اخیرا مجهز به ما اسلحه و یا چرا آن را حمله یک ائتلاف پایه مسکن عراق نیروهای نظامی است.

همچنین در rt.com ایران به ما می گوید برای جلوگیری اشاره انگشتان و قبول ‘عواقب آن حضور غیر قانونی در عراق’

در حالی که پارلمان عراق در تصویب قطعنامه ای خواستار نیروهای خارجی کشور را ترک کنند در ماه ژانویه پس از ما ترور ایران سرلشگر قاسم سلیمانی همه فن حریف متحدین آمریکا که پرسنل مستقر در آنجا را کشیده و پاهای خود را در مطابق حالی که ما خود را ضامندار حتی سخت تر اعلام ساخت سه پایگاه در کشور و متعهد به گوشت گاو تا دفاع موشکی در آن موجود پایگاه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de