به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشستم با جهان سیاست گذاران و shakers در داووس کارکنان کاخ سفید به وضوح نمی پرداخت توجه زیادی اشتباه رئیس جمهور عراق Barham Salih برای همتای ایرانی خود.

“رئیس جمهور تهمت شرکت در جلسه دو جانبه با رئیس جمهوری ایران” به عنوان یک ویدیو یوتیوب منتشر شده توسط کاخ سفید روز چهارشنبه اعلام کرد.

جهنم به حال منجمد بیش از, اما و تهمت بود نه مخفیانه ملاقات با حسن روحانی رئیس جمهور ایران بدون اطلاع به رسانه های جهان. به جای این ویدئو به وضوح نشان داد تهمت ملاقات با رئیس جمهور عراق Barham Salih.

در واقع تهمت به وضوح معرفی “رئیس جمهور عراق” در سه ثانیه از کلیپ.

اما کارمند که با عنوان این ویدئو می توانید شاید بخشیده شود برای او و یا او اشتباه است. پس از همه آنها دور از تنهایی. به عنوان تنش افزایش یافت و بین ما و ایران در اوایل این ماه و جنگ اجتناب ناپذیر به نظر می رسید یک Politico نظرسنجی نشان داد که 77 درصد از آمریکایی ها نمی تواند قرار دادن جمهوری اسلامی در یک نقشه خاورمیانه است. در زوم کردن نقشه جهان تنها دو درصد از پاسخ دهندگان به درستی حدس زده ایران را محل.

باید منصفانه حداقل به آنها نمی میکس اتریش و استرالیا یک اشتباه ساخته شده نه تنها توسط جورج دبلیو بوش در سال 2007 اما همچنین سی ان ان در سال 2016 اعلام کرد استرالیا شد ساختمان حصار در امتداد آن غیر موجود مرز با اسلوونی.

هر چه دلیل کاخ سفید متوجه آن اشتباه و تصحیح تصویری را به عنوان بعد در روز یکشنبه است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی