MSNBC روزنامه نگار freaks پس از ساندرز جانشین تماس بلومبرگ یک oligarch,’ چون ‘روسیه’ اصطلاح

یک خشم MSNBC روزنامه نگار متهم یک جانشین برای برنی ساندرز از “نام” و پس از او جرأت برچسب میلیاردر و دیگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ یک “میلیاردر” برای توانایی های خود را برای خرید نفوذ سیاسی.

در طول بحث و گفتگو در مورد پول در سیاست ملی co-صندلی برای ساندرز کمپین نینا ترنر گفت: آمریکایی ها باید “شرمنده” است که “الیگارشی” می توانید خرید راه خود را به انتخابات. پرسیده شده توسط میزبان کریس ماتیوز برای روشن شدن اگر او معتقد است بلومبرگ است oligarch ترنر نیست کلمات گوشت چرخ کرده.

“او است. منظورم این است که او قلم, آیووا, او را به, New Hampshire. او را خرید و راه خود را به این مسابقه, دوره,” او گفت:, و اضافه کرد که کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) تغییر کرده و قواعد آن را اجازه می دهد تا شهردار سابق شهر نیویورک برای شرکت در بحث. فشرده ماتیوز می گویند که آیا او بر این باور بلومبرگ خریداری شده راه خود را به بحث بیش از حد ترنر گفت: “کاملا” انجام داد و آن را یک “لکه بر دموکراسی است.”

ترنر نظرات به پایین رفتن نیست به خوبی با همکار مهمان و سردبیر در ریشه Jason Johnson, که متهم خود را از “نام” و استدلال کرد که بلومبرگ احتمالا نمی تواند oligarch چرا که این اصطلاح اغلب در ارتباط با روسیه است.

“الیگارشی باعث می شود شما فکر می کنم برخی از فرد ثروتمند که پول خود را از نفت در روسیه است که با استفاده از یک شکسته و ناکارآمد سیستم” جانسون اعلام کرد.

او گفت: پیامدهای تماس بلومبرگ oligarch شد “ناعادلانه و غیر منطقی” از او فقط یک اجرا از آسیاب میلیاردر آمریکایی — نه بد یک روسیه است. “مایک بلومبرگ فقط یک مرد ثروتمند. امریکا پر است از بچه ها غنی — و فقط به خاطر شما ثروتمند هستید به این معنا نیست که شما یک oligarch که سوء استفاده از قدرت خود را.”

در عین حال مقدار زیادی از آمریکایی ها آشکارا بینم بلومبرگ ورود به انتخابات ریاست جمهوری (بر اساس کمی بیشتر از جیب عمیق) به عنوان شواهدی وجود دارد که او با سوء استفاده از قدرت خود و بهره گیری از سیستم های شکسته.

همچنین در rt.com شی-درس در طبقه حاکم امتیاز? دموکرات خندق دهنده آستانه اصلی بحث پس از بلومبرگ شرکت می کنند

“چگونه جهنم می تواند هر فرد عاقل نمی کنم او oligarch?” یکی از تویتر خواسته است. “شخص به معنای واقعی کلمه صاحب یک امپراتوری رسانه ای. او کاملا oligarch,” دیگری گفت. برخی تصمیم گرفت برای کمک به جانسون با ارسال این تعریف فرهنگ لغت از oligarch که به نظر می رسد متناسب با این لایحه: “بسیار غنی رهبر کسب و کار با یک معامله بزرگ از نفوذ سیاسی.”

روزنامه نگار Glenn Greenwald نیز وزن در تویت که آمریکایی ها شده اند “روت به باور” تنها “بد کشورها” باید الیگارشی در حالی که خبرنگار تحقیقی لی Fang اشاره کرد که بلومبرگ بود و تنها دو ماه “صرف بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری بیش از هر کسی در تاریخ ایالات متحده آمریکا.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de