MSNBC جو اسکاربورو اضافه کرده است صدای خود را به شبکه های اخیر ضد برنی ساندرز کر با این استدلال که الیزابت وارن و ctq باید رها و خارج از مسابقه به منظور تحکیم تلاش های” در برابر حزب سوسیالیست.

این ‘صبح جو’ شرکت میزبان گفت که با وجود چگونه به خوبی او انجام داده است “مردم در حال صحبت کردن” در مورد چگونه مینه سوتا سناتور Klobuchar که سوم به پایان رسید در نیوهمپشایر اولیه باید “خارج از مسابقه است.”

او سپس با انتقال بر روی وارن که “به پایان رسید ضعیف” در نوادا اولیه. Scarborough گفت: “بسیاری از وزوز در توییتر” بود که نشان می دهد باید او را در حوله پرتاب بیش از حد.

نه هر کس توییتر حمایت از اسکاربورو نظرات که باید رها و خارج از مسابقه ،

همچنین در rt.com حمله رعد اسا برنی? ساندرز’ پیروزی در نوادا مانند تهاجم نازی ها در فرانسه – MSNBC کریس ماتیوز

بسیاری از سوال چرا Scarborough بود مشتاق به دیدن دو زن نامزد رها کردن زمانی که وجود دارد مرد نامزد — جو بایدن و میلیاردرهای مایک بلومبرگ و تام Steyer در میان آنها — انجام بدتر از زنان در پای صندوق های رای و شرکت کنند ،

“عجیب و غریب چگونه او بر میدارد زنان در مسابقه زمانی که بایدن Steyer و بلومبرگ انجام می دهند به عنوان ضعیف یا بدتر” یکی تویتر نوشت.

برخی استدلال می کنند که Scarborough پیشنهاد شد و بعید است به کار به خوبی به عنوان یک ضد ساندرز استراتژی به هر حال با توجه به این که وارن مترقی حامیان آنها به احتمال زیاد به حمایت از سناتور ورمونت اگر او ترک نژاد.

یکی دیگر از دیدگاه, پیشنهاد, آن زمان برای MSNBC به جای Scarborough با کسی است که “کمی بیشتر در هماهنگی با قرن 21 است.”

دیگران اشاره کرد Scarborough گذشته به عنوان یک جمهوریخواه مجلس و قبلی خود را برای حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این مورد که شاید او نباید با دادن مشاوره است که در آن دموکرات ها باید رها.

MSNBC پوشش از انتخابات و به خصوص ساندرز’ کمپین — آمده است در زیر آتش در هفته های اخیر.

زمان لنگر کریس ماتیوز ابرو مطرح شده در شب نوادا اولیه برای مقایسه ساندرز’ دستی برنده شدن در دولت به تهاجم نازی ها در فرانسه در 1940s. نظرات خود را به آتش کشید نه تنها برای خود اغراق آمیز اما برای این واقعیت است که ساندرز است که یک یهودی است که خود را اعضای خانواده جان خود را از دست در دست نازی ها.

متیوز هم قبلا پیشنهاد کرد که ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی خوشحال خواهد بود برای دیدن غنی اعدام در پارک مرکزی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im