MSNBC و فاکس نیوز در نهایت به توافق برسند! رسانه نظرات به مغلوب ساختن پیشی جستن ‘گرفتن’ مالاریا مواد مخدر در برابر Covid-19 رسیدن به سطح جدیدی از عجیب و غریب

MSNBC جو اسکاربورو توصیه می شود گوش دادن به روباه نیل Cavuto بیش از هیدروکسی کلروکین – ضد مالاریا مواد مخدر با شدت مورد بحث اثربخشی در مبارزه با Covid-19 – کوبیدن رئیس جمهور برای حمایت از پزشکی است.

رسانه ها رفت و به دیوانگی پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus اما هیچ یک از پاسخ های شما بیشتر شده است عجیب و غریب از آشکار teaming تا لیبرال مفسر Scarborough و فاکس نیوز’ Cavuto.

“من می گویم این به سالمندان که من خیلی نگران و من می دانم که ما همه نگران شما به این دلیل که رئیس جمهور اقدام شده است به طوری بی پروا بیش از گذشته چند ماه” Scarborough گفت: پس از اطمینان از بینندگان او باور نمی کند رئیس جمهور است که در واقع مصرف مواد مخدر است. “گوش دادن به نیل Cavuto. آن را به شما را بکشند. این شما را بکشند فاکس نیوز’ نیل Cavuto گفت. که آنچه پزشکان می گویند بیش از حد. FDA گفت: آن را اگر شما در بیمارستان و یا آن را اگر شما در یک نزدیک تماشا کارآزمایی بالینی. را ندارد مگر در مواردی که شما تحت آن دو شرایط است.”

همچنین در rt.com ‘این شما را بکشند’: رسانه ها می رود به ضد HCQ حالت وحشت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: مصرف این دارو برای دفع Covid-19

Cavuto قبلا لعنتی تهمت propping تا قرار anti-Covid-19 دارو اطمینان بینندگان که “آن را به شما را بکشند.”

رئیس جمهور در پاسخ به Cavuto حمله دوشنبه شب گفت: فاکس نیوز “است که همان” بدون “great Roger Ailes.” اواخر Ailes شد رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فاکس نیوز یک موقعیت است که از آن استعفا داد و در سال 2016 پس از متهم به آزار و اذیت جنسی توسط بیش از 20 زنان است.

تهمت نیز رفت و پس از اسکاربورو پس Cavuto نظرات دوبله MSNBC “MSDNC” و انفجار ‘صبح جو’ میزبان به عنوان یک “روانی.” او همچنین, عجیب, در مقایسه با رتبه بندی از ” فاکس و دوستان که در تهیه گزارش در این “همان” فاکس نیوز به صبح جو ” که به طور معمول می کشد در مراتب کمتری از بینندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن هیدروکسی کلروکین به تنظیم کردن یک دسته از حملات از خشم منتقدان که استدلال مواد مخدر باید جدی گرفته نمی شود تا زمانی که مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) به طور خاص درمان Covid-19. FDA هشدار داده است که داروی ضد مالاریا در واقع می تواند باعث مسائل مربوط به قلب برای coronavirus بیماران اما رئیس جمهور ادعا کرده است او را از مصرف آن تحت نظر پزشک و او را “ok” تا کنون.

با وجود اختلاف نظر در مورد اثرات مواد مخدر آن اعطا شد اضطراری با استفاده از مجوز اجازه می دهد تا بیمارستان ها به ارائه آن را به عنوان یک گزینه برای بیماران.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de