MSM برس کردن دستگیری Guaido دایی برای قاچاق مواد منفجره به عنوان اقدام ‘ارعاب’ از شکست کودتا رهبر

دستگیری خود منصوب ‘موقت’ رئیس جمهور ونزوئلا ژوئن Guaido دایی در قاچاق مواد منفجره به اتهام شده است چرخید به عنوان یک ‘آدم ربایی’ – یا حتی ‘انتقام’ به صورت Guaido دولت از اتحادیه stunt – زود باور توسط MSM.

Juan José مارکز, دایی به سه بار در کودتای شکست خورده-رهبر Guaido دستگیر شد روز سه شنبه پس از بازگشت به کاراکاس از لیسبون که در آن او شده بود همراه نسبی خود در یک تور جهانی برای افزایش حمایت دومی ضعیف تلاش برای عزل رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro.

همچنین در rt.com آمریکای لاتین رایگان خود را در سیاست انتخاب – روسیه FM لاوروف بر ما تهدیدات & ‘تحقیر’ دکترین مونرو

در حالی که مارکز بود به اتهام قاچاق “مواد خطرناک” – یک انبار از مواد منفجره C4 در پنهان چراغ قوه باتری و عطر کپسول – به این کشور دلسوز رسانه ها باید صف پشت Guaido را توضیح برای بازداشت. مارکز Guaido اصرار شده بود “زور ناپدید شده توسط دیکتاتوری” در یک “حرکت بزدلانه” به معنای ارعاب سرحال رهبر.

معاون رئیس جمهور Diosdado Cabello ریخته و آب سرد روی آن نظریه است. “او را بازداشت نه زور ناپدید شد و او را بازداشت و برای آوردن ممنوع مواد بر روی یک پرواز” این سیاستمدار توضیح داده شده در چهارشنبه شب برنامه های تلویزیون, نشان دادن عکس ها از مواد منفجره و یک جلیقه ضد گلوله – همچنین قاچاق – گفته گرفته مارکز پس از او رفت و از طریق کنترل مهاجرت در فرودگاه کاراکاس. ظاهرا غیر سیاسی دایی که همسر اصرار داشت او یک خلبان هواپیما که صرفا همراه Guaido برای حفاظت شد و همچنین در اختیار داشتن فایل الکترونیکی با اطلاعات در مورد “عملیات علیه ونزوئلا” و اطلاعات تماس برای ما secret service agent Cabello گفت.

مادورو دوم-در-فرمان همچنین نشان داد یک تصویر از Guaido ID کارت قطع کردن توضیح آن شده بود را مصادره کردند در فرودگاه پس از بازگشت به کاراکاس. Guaido سوار بر سه هفته ‘آخرین شانس’ تور در نقض ممنوعیت سفر قرار بر او توسط دولت که وعده داده تا او را به عدالت بر بازگشت او باعث هشدارهای یک “سویفت” – احتمالا نظامی “پاسخ” از دولت ایالات متحده. در حالی که دوستانه رسانه ها در ابتدا ادعا کرد Guaido پذیرفته شد هواداران به او در فرودگاه وارد بعد داستان بستری او در واقع ملاقات با خشم گروهی که انداخت همه چیز در او محکوم به ما تحمیل تحریم هایی که تولید کرده اند وخیم کمبود لوازم مورد نیاز – هر چند که گروه قاب شده بود به عنوان یک “دولت اوباش” و یا حتی سازمان “به مادورو رژیم است.” Guaido دفاع می کرد تحریم ها و هشدار داده می شود وجود دارد بیشتر به آمده است.

همچنین در rt.com ‘قاتل!’ تظاهرات و دعوا های قومی و مذهبی به عنوان Guaido می رسد در ونزوئلا فرودگاه می شود هو و ریخته با آب (فیلم)

ایالات متحده حمایت می شود رئیس جمهور استفاده از کلمه “ناپدید شد” به استنباط همدردی از متحدان خود در آمریکای لاتین و فراتر از حلقه به عنوان بدبینانه به خصوص با توجه به این که یکی از متحدان اصلی خود را در آمریکا و فرستاده ویژه به ونزوئلا الیوت آبرامز بود عمیقا درگیر در بسیاری از ما حمایت نظامی دیکتاتوری است که ناپدید شد ‘ هزاران نفر از مخالفان سیاسی اتحادیه رهبران و دیگر ناخوشایند افراد در 1980s. آبرامز تهدید کرده است که نه تنها ایرانیان بلکه هر کشور خارجی که همچنان به انجام کسب و کار با دولت خود با پیامدهای شدید از جمله (اما احتمالا نه محدود به, با توجه به تاریخچه) تحریم. مارکز آزمایشی آغاز شد و در شب چهارشنبه و او است که به نمایندگی از وکلا خصوصی با توجه به مخالفت مجلس Delsa Solorzano – آداب و معاشرت تمدید نمی شود قربانیان رژیم از دهه گذشته است.

Guaido شد یکی از مهمانان افتخاری در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در ماه گذشته و به خصوص برخی از ضد مادورو ما در رسانه ها حتی پیشنهاد مارکز بازداشت شد “انتقام” برای cringeworthy شیرین کاری. با وجود حمایت مشتاقانه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما Guaido پایه در ونزوئلا کاهش یافته و حتی ضد مادورو شورای ملی انتخاب یک رهبر جدید در ماه گذشته.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی