نمایندگان مجلس به کوره مقامات بهداشتی در PPE صرف

نمایندگان مجلس به کوره مقامات بهداشت در مورد اینکه آیا آنها پرداخت و برای شخصی تجهیزات حفاظتی برای مقابله با کروناویروس.

نماینده برجسته این تحقیق می گوید: این بحران نباید بهانه ای برای عدم دستیابی به ارزش برای پول است.

یکی از تمرکز علاقه خود را می تواند کمی شناخته شده شرکت کنترل آفات است که برنده یک قرارداد برای عرضه PPE به ارزش بیش از £100 متر است.

دولت می گوید که می خواهد شرکت های است که می تواند به سرعت ارائه بسیاری از PPE.

  • Coronavirus: اولین رسمی تجزیه و تحلیل می یابد PPE نقایص
  • Coronavirus: PPE منابع پایدار اما شکننده’

PestFix بخشی از یک شرکت به نام ترد وب سایت های امضا £109m قرارداد با دولت در 13 مارس برای عرضه چه شد مشخص شده به عنوان “ضروری و مورد نیاز و دستکش و روپوش و ماسک به بیمه خدمات درمانی زنجیره تامین است.”

کسب و کار عمل می کند از یک واحد لیتلهمپتن مارینا در غرب ساسکس ساحل. حساب خود را نشان می دهد که در سال گذشته آن را به حال دارایی خالص فقط £18,000.

در عین حال مقامات مهر و موم معامله با PestFix بدون قرار دادن سفارش به تامین کنندگان دیگر در رقابتی فرایند مناقصه گفت: در این قرارداد که به خاطر آن بود که موضوع “اضطرار شدید” آنها قادر به سفارش “بدون رقابت و یا تبلیغات مورد نیاز”.

PestFix می گوید آن را تحویل بیش از 67 میلیون آیتم از PPE به بیمه خدمات درمانی زنجیره تامین است.

“ما کوچک اختصاص داده شده تیم جهانی پوشا سه قاره کار کرده بدون توقف طی 70 روز به حمایت از تلاش برای گرفتن PPE به خط مقدم مربوط مداوم و بسیار نیرومند تدارکات عملیات” مدیر آن دن انگلستان گفت, اخبار بی بی سی.

اما این قرارداد اضافه شده است به نگرانی های که در تقلا برای دریافت نگه دارید از تجهیزات حیاتی به عنوان coronavirus وضعیت بدتر شده دولت پرداخت می شود ممکن است بیش از حد.

مگ Hillier MP صندلی از حساب های کمیته نمی خواهد اظهار نظر در موارد خاص قبل از مصرف شواهد در روز دوشنبه.

اما او گفت: “فقط گرفتن اعداد خود را در آن کافی نیست. شما نیاز به گرفتن ارزش برای پول مالیات دهندگان حتی در زمان های دشوار است.”

صد بخش عمومی قرارداد به ارزش £342m امضا شده بود برای Covid مربوط PPE در پایان ماه گذشته با توجه به متخصص اطلاعات شرکت Tussell.

پس از نزدیک به یک سوم ارزش محاسبه شد برای تک منظور PestFix.

یکی از بریتانیا ارشد اکثر کارمندان دائمی وزیر دفتر کابینه الکس Chisholm گفت: این کمیته هفته گذشته است که دشوار است به ایجاد ارزش برای پول در ارزیابی از وضعیت فعلی است.

“”شما برای PPE پنکه و بسیاری از چیزهای دیگر ما خریداری شده که به ازای هر واحد هزینه خرید همه چیز با سرعت زیادی از منابع متعدد در فروشندگان بازار شده است بالاتر از ما می خواهم به پرداخت” آقای Chisholm گفت.

“بنابراین اگر شما در مقایسه با متوسط قیمت یک سال پیش به آنچه ما پرداخت شده است در حال حاضر آن را گران شده است”.

اما او گفت: هزینه لازم بود و هیچ جایگزین وجود دارد.

به فرایند تهیه شده است مملو از مشکلات است.

حمل و نقل در اوایل ماه مه بیش از 80 تن از محافظ لباس از ترکیه برای اولین بار به تاخیر افتاد و سپس رد شده توسط بازرسان به عنوان معیوب.

مگ Hillier است که خشم ترکیه قسمت و گفت: “ما نباید پرداخت پول برای پیر طناب.”

اما کسب و کارهای کوچک می گویند که آنها شده اند انجام بهترین خود را برای کمک به این کشور در ساعت نیاز است.

بعدی بزرگترین قرارداد برای PPE پس از PestFix اعطا شد به یک لوازم دریایی شرکت نزدیک Salisbury, اقیانوس, ردپای شده خرید ماسک محافظ از چین برای فروش به boatyards.

اقیانوس رد پای توافق برای عرضه بیمه خدمات درمانی با سه میلیون درجه بالا ماسک برای £5m. در چند روز آینده آن را تحویل داده اند بیش از یک میلیون نفر از آنها.

“من باز در مورد آنچه که ما انجام داده ایم می گوید:” مدیر عامل پیتر هریسون و اضافه کرد که از آن آسان است برای فراموش کردن چگونه اضطراب یک زمان آن را برای مقامات بهداشت و تامین کنندگان به عنوان معاملات بودند زده بودن.

“آن ناامید بود. آن همه دست به دست در عرشه. ما تا به حال حتی رسیده به قله است.”

این شرکت دانست که گرفتن نگه دارید از ماسک به اندازه کافی در رقابت با کشورهای دیگر غیر ممکن خواهد بود بنابراین این سرمایه گذاری 100000 پوند در خود ماسک-ساخت دستگاه به منظور قادر به تکمیل سفارش.

بیمه خدمات درمانی می تواند خریداری مشابه ماسک بسیار ارزان تر از قبل از بحران آقای هریسون می پذیرد اما او می گوید از کوره در رفته در سراسر جهان تقاضا افزایش هزینه های مواد خام و نیاز به حمل و نقل هوایی فرستاده اند قیمت فزاینده به سمت بالا.

او می گوید که در قیمت او است فروش به دولت او می تواند offload کل سهام به خریداران دیگر در یک روز.

نه برای سود کمپین گروه قانون خوب پروژه اعلام کرده است که از آن خواهد شد به دنبال یک بررسی قضایی تصمیم به جایزه PestFix با آن PPE قرارداد.

نقد و بررسی خواهد بود برای پیدا کردن که چرا هیچ رقابت برای سفارش و چگونه این شرکت انتخاب شد.

دن انگلستان از PestFix می گوید: “ما همچنان به کار در همکاری نزدیک با بیمه خدمات درمانی وزارت دفاع تهیه و DHSC Covid-19 تدارکات تیم که همه نشان از باور نکردنی تعهد در حمایت از PestFix به تحویل این معامله بسیار پیچیده است.”

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: “در طول این بی سابقه جهانی همه گیر ما شده اند به کار در سراسر ساعت برای اطمینان از PPE تحویل داده شده است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است برای کسانی که در خط مقدم و به ما تحویل داده اند بیش از 1.7 میلیارد موارد پس از وقوع آغاز شد.

“ما در حال اولویت بندی شرکت های است که می تواند حجم زیادی از PPE در یک سرعت سریع در حالی که اطمینان از همه جدید PPE دستخوش شدید چک برای اطمینان از آنها با ایمنی و کیفیت مورد نیاز است. ما سپاسگزار برای همه ارائه می دهد – برخی از رد خواهد شد بر اساس این استانداردها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de