نمایندگان مجلس در حمایت از تشکیل مستقل قلدری شکایت پنل

نمایندگان مجلس رای به نفع حمایت از تشکیل یک کشور مستقل پنل از کارشناسان برای مقابله با قلدری و آزار و اذیت اتهامات علیه آنها.

پانل ساخته شده از هشت عضو باید توانایی اعمال تحریم از جمله تعلیق و محرومیت از نمایندگان مجلس در موارد جدی.

آن را جایگزین این کمیته از نمایندگان مجلس که در حال حاضر تصمیم می گیرد در عمل گرفته شده است.

نمایندگان مجلس نیز رای به خندق برنامه به بحث در برخی از پنل گیری با پنج رای پس از نگرانی از کارکنان.

FDA اتحادیه گفته بود ترس از بحث های که در آن نمایندگان مجلس می تواند در مورد شکایت در اتاق جلوگیری می کند کارکنان از آمدن به جلو.

امی Leversidge دستیار دبیر کل گفت: روز سه شنبه رای بود “یک نتیجه شگفت انگیز” و یک “پیروزی برای تمام اعضای ستاد که شجاعانه صحبت کرد”.

این تصمیم به دنبال درخواست led توسط خانم لورا Cox منتشر شده در سال 2018 است که توصیه می شود که این روند برای مقابله با آزار و, آزار و اذیت جنسی شکایت باید مستقل از نمایندگان مجلس.

به دنبال آن گزارش های دیگر از جمله غنچه سفید QC در قلدری و آزار و اذیت از گذشته و حال کارکنان از نمایندگان مجلس و همچنین نمایندگان مجلس خودشان بررسی مستقل از مجلس مستقل شکایت و شکایت طرح شده است.

  • مستقل پنل به حکومت در MP قلدری ادعا
  • ‘قابل توجه’ قلدری و آزار و اذیت در ویکیانبار

باز بحث عوام رهبر یعقوب ریس-the lean lab گفت: نمایندگان مجلس که رفتار “تعداد کمی” از اعضای مجلس “خوار و شرمنده” دموکراسی پارلمانی “در طول سال ها و دهه”.

او گفت: مستقل شکایت و شکایت خدمات “در حال حاضر نزدیک شده است توسط تعداد زیادی از مردم از دریافت 201 تماس و ایمیل در سه ماهه اول این سال تنهایی”.

آقای ریس-the lean lab گفت این بود: “واقعا مهم تغییر قانون اساسی” بود که نمایندگان مجلس از ساخت “از آنجا که از راه برخی از اعضای محترم رفتار کرده اند و ما باید برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد در آینده”.

“به عنوان رهبر این خانه من شرمنده هستم که مردم به من نگاه کنید و به من بگویید چه چیزی آنها را دچار وحشت زده در داستان است که آنها به من بگویید شوکه گاهی اوقات آنها نشده است به پلیس در مورد آنها آنقدر افتضاح است,” او گفت:.

آقای ریس-the lean lab گفت: انتظار می رفت که این پنل خواهد شد به رهبری کسی با ایستاده معادل یک قاضی دادگاه.

‘پهلوان پنبه منبر’

اما چند از نمایندگان مجلس صحبت کردن در برابر پیشنهاد دولت که منجر به عوام بحث جدی ترین موارد – اگر تعلیق یا اخراج یک نماینده درگیر شد – در اتاق.

سایه عوام رهبر والری واز گفت: این طرح می تواند منجر به شاکیان احساس ترس بیش از حد به جلو آمده.

“من می گویم به جناب اعضای خودتان را در کفش از شاکی و چه اعضای محترم انتظار می رود این روند ؟” او گفت:.

“این راه ما می توانیم یک صدای بی صدایان و کسانی که صداها شنیده می شود.”

کار کریس برایانت رئیس عوام انتخاب کمیته استاندارد صحبت را به نفع خود اصلاح – پیشنهاد تغییر – به دولت حرکت است که پیشنهاد فرار از هر گونه بحث و ارسال این تصمیم مستقیما به یک رای به جای.

“بسیاری از شاکیان که از ترس آنها خواهد بود دوباره victimised او گفت:” از پیشنهاد گنجاندن بحث.

محافظه کار و وزیر سابق Andrea Leadsom گفت که او برنامه ریزی برای حمایت از آقای برایانت متمم.

او گفت: پیشنهاد دولت برای فعال کردن یک بحث خواهد شد “در نتیجه یک شاکی احساس دوباره victimised” اضافه کرد: “بنابراین به ناچار تضعیف اعتماد به نفس در روش شکایات خود را.”

SNP عوام رهبر پیت Wishart وجود دارد گفت: “ناامیدی عمیق” در میان کارکنان کاخ بیش از پیشنهاد دولت به عنوان او را از نگرانی بیش از عدم محرمانه بودن برای شاکیان.

و کار MP مگ Hillier گفت: “من واقعا باید نگرانی در مورد یک پسر قلدر منبر استفاده می شود در این اتاق در اثر حتی اگر مردم را به نام وجود دارد خواهد بود شایعات وجود خواهد داشت کنایه در مورد کسانی که ممکن است به آن اشاره شده.”

آقای ریس-the lean lab گفت به اعتقاد او کنترل می شود بحث با وضوح مجموعه ای از قوانین ترجیح داده و اضافه کرد: “اما من درک می کنم که دیگران می آیند به یک نتیجه گیری در مورد آنچه که یک سطح جدی از تغییر قانون اساسی به دلیل گذشته رفتار است که besmirched نام از این خانه و از سیاست و سیاستمداران به طور کلی.”

نمایندگان مجلس رای به نفع آقای برایانت اصلاح توسط 243 رای به 238. نخست وزیر سابق ترزا می شد و در میان 45 محافظه کار نمایندگان مجلس به حمایت از آن.

‘واقعا تاریخی’

امی Leversidge دستیار دبیر کل FDA اتحادیه اروپا گفت: “این یک نتیجه شگفت انگیز. آن است که واقعا تاریخی برای مجلس عوام و یک پیروزی برای تمام اعضای ستاد که شجاعانه صحبت کرد.

“با تشکر از شما برای همه نمایندگان مجلس و به خصوص کریس برایانت برای ساخت خانم لورا Cox توصیه های یک واقعیت است.”

سابق عوام کارمند هانا سفید در حال حاضر معاون مدیر موسسه دولت در توئیتر خود نوشت: “من بسیار شگفت آور و افتخار از کسانی که ایستاده اند تا قابل توجهی در هزینه شخصی – مبارزه برای مستقل قلدری و آزار و اذیت فرایند است که نمایندگان مجلس امروز در نهایت با اکثریت پنج رأی فقط توافق را به شما معرفی.”

خانم لورا 2018 گزارش مفصل اتهام آزار و اذیت جنسی توسط نمایندگان مجلس از زنانی که گفته بودند “نامناسب لمس” و “بارها و بارها propositioned”.

“نگران کننده” موارد “مدت طولانی است که تحمل و پنهان” آن افزود که ارشد مجلس عوام کارکنان مورد نیاز برای ایجاد تغییرات رادیکال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net