نمایندگان مجلس احضار چین متعلق به شرکت مدیران بیش از نگرانی های امنیتی

پیشرو در بریتانیا بر اساس شرکت خواهد بود احضار در روز سه شنبه توسط نمایندگان مجلس برای پاسخ به سوالات بیش از نگرانی های امنیتی.

نگرانی وجود دارد که چینی ها صاحب تخیل فن آوری های تجدید تلاش ها برای انتقال مالکیت حساس نرم افزار های امنیتی شرکت های تحت کنترل چین است.

قانونگذاران نگران coronavirus بحران انحراف توجه از بحث انتقال فن آوری.

ترس است که شبکه در اروپا و آمریکا می تواند به خطر بیافتد.

صحبت با بی بی سی, تام Tugendhat صندلی از امور خارجی انتخاب کمیته گفت که او نگران بود که تکنولوژی توسعه یافته توسط تخیل فن آوری مستقر در هرتفوردشایر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به لحن خوب طراحی اصطلاح “درب پشتی” به مهم استراتژیک دیجیتال زیرساخت ها است.

“جهان تغییر کرده است و شرکت ها به خصوص شرکت های فن آوری – در خط مقدم” گفت: آقای Tugendhat.

“هر کس می نویسد کد می نویسد: قوانین برای این دنیا بیش از هر گونه قوانین و مقررات تصویب شده توسط بوروکرات. وجود دارد هیچ نقطه ای در کنترل گرفتن از بروکسل تنها به دست آن به پکن است.”

Imagination Technologies را به دست آورد با ما-بر اساس اما چینی متعلق به دولت شرکت سرمایه گذاری به نام دره پل در سپتامبر 2017 است که در نوبه خود متعلق به یک دولت متعلق به صندوق سرمایه گذاری به نام چین اصلاحات.

آقای Tugendhat ترزا گفت: ممکن است دولت تایید شده کسب و بر اساس آن دره عمیق و باریک بود پل دارای مجوز و تنظیم توسط ما قانون است.

و از آن نقل مکان کرد و دفتر مرکزی آن به جزایر کیمن و مانند دیگر ما کنترل نهاد.

چند مدیران ارشد از جمله رئیس اجرایی ران سیاه را به شدت پایین به تازگی با استناد به نگرانی در مورد آینده جهت و مالکیت این شرکت است.

رئیس محصول افسر استیو ایوانز و مدیر فنی افسر جان ترجمه همچنین به تازگی استعفا داد.

آقای ایوانز قابل درک است که گفت: در نامه استعفای خود را: “من نمی خواهد بخشی از یک شرکت است که به طور موثر کنترل شده توسط دولت چین.”

تلاش چین اصلاحات به مرحله یک شهرستان کودتای ده روز پیش با انتصاب چهار نفر از آن خود مدیران سقط شد اما تماس برای شواهد می آید در میان نگرانی های تازه ای که چینی صاحبان تخیل در حال آماده سازی یک تازه تلاش برای انتقال تکنولوژی حساس اختراع ثبت شده به سرزمین اصلی چین است.

و همچنین طراحی گرافیک و واقعیت مجازی نرم افزار برای تراشه های رایانه صنعت, کارشناسان می گویند که تخیل نیز تولید نرم افزار است که می تواند تشخیص دهد که آیا هر گونه ضعف در حساس دیجیتال شبکه های به اصطلاح – “درب پشتی” در نتیجه خطا و یا قصد.

انگلستان در حال حاضر مورد تایید استفاده محدود از چینی متعلق به Huawei تجهیزات در ساخت و ساز جدید superfast 5G شبکه های که وعده داده شده به ارائه اتصال بهتر برای استفاده در اتومبیل خودمختار آب و برق, قدرت, ایستگاه های خدمات بهداشت ملی و بسیاری دیگر.

هیچ پیشنهاد که Huawei به طور مستقیم متصل به تخیل و یا نهایی آن صاحبان – دولتی چین اصلاحات صندوق سرمایه گذاری.

فراخوان شواهد می آید یک روز پس از, اتحادیه اروپا, رقابت, رئیس Margrethe بازرگانی هشدار داد که شرکت در سراسر اتحادیه اروپا – که بسیاری از آنها شده اند و یا در حال تحت فشار قرار دادند آستانه ورشکستگی اقتصادی اثرات Coronavirus – آسیب پذیر هستند به یک کنسرسیوم از شرکت های چینی است.

در انگلستان خزانه است و با توجه به برنامه های دولت برای مالکیت سهام در هزاران نفر از کسب و کار برای جلوگیری از جرم ورشکستگی کسب و کار قادر و یا تمایلی به در فوق العاده بدهی.

این وضعیت توسط ظریف به عنوان بسیاری از کشورهای اتحادیه اروپا هستند سپاسگزاری پذیرش کمک های مالی از ویروس-مبارزه با تجهیزات از چین است. کشور است که به نظر می رسد “برای اولین بار در خارج” در حال حاضر در حال ظهور از یک بحران که از آن با مته سوراخ اولیه فشار.

نه Imagination Technologies و نه صاحب آن چین اصلاحات بازگشت BBC درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de