پرداخت وام مسکن تعطیلات طولانی برای بیشتر از سه ماه

مالکان مبارزه مالی با توجه به کروناویروس قادر خواهد بود به گسترش وام مسکن خود را پرداخت تعطیلات برای بیشتر از سه ماه و یا قطع پرداخت.

وام تعطیلات آغاز شده در مارس اجازه می دهد مردم را به تاخیر پرداخت بدون مؤثر بر رتبه بندی اعتباری خود را.

که مهلت از پرداخت خواهد شد و برای اولین بار متقاضیان در ماه ژوئن و خزانه گفت: گسترش خواهد یقین برای کسانی که تحت تاثیر قرار است.

این وام گفت: هنوز هم باید پرداخت وام مسکن خود را اگر آنها قادر بودند.

معوق پرداخت خواهد شد هنوز هم پرداخت می شود بعد از آن, بنابراین وام مسکن مشتریان را بالاتر صورتحساب هنگامی که به اصطلاح تعطیلات به پایان می آید.

با این حال وزارت خزانه داری نگران بود یک پایان ناگهانی به این طرح می تواند در تولید یک صخره لبه اثر با خانواده ها در مواجهه با مشکلات به عنوان بد اگر نه بدتر به عنوان آنها زمانی که این ویروس رخ داد.

کریستوفر Woolard مدیر اجرایی موقت در تنظیم کننده های مالی سازمان رفتار مالی (FCA) گفت که اگر مشتریان می تواند استطاعت به راه اندازی مجدد پرداخت وام مسکن “آن است که در بهترین منافع خود را به انجام این کار”.

“اما که در آن آنها می توانند طیف وسیعی از حمایت بیشتر در دسترس خواهد بود,” او اضافه شده است.

گزینه های در دسترس

تاریخ برای مالکان به درخواست تمدید وام مسکن خود را در تعطیلات نیز تمدید شده است با مشتریان قادر به اعمال تا پایان ماه ژوئیه.

بیش از 1.8 میلیون وام مسکن به مشتریان کرده اند استفاده از امداد از پرداخت است.

بانکداری بدن, انگلستان, سرمایه گذاری, تخمین می زند این است که به طور متوسط £755 یک ماه.

یک لبه صخره بلندی بود. اولین وام را پرداخت وام مسکن خود را مجبور به شروع به پرداخت دوباره در ماه آینده.

پیشنهاد برای گسترش این طرح قرار می دهد خاموش روز حساب اما آن می تواند حتی بزرگتر مالی چالش برای خانواده های بعد از آن.

از آنجا که وام مسکن به اصطلاح تعطیلات شامل نیست ، شما باید برای جبران کسری پس از آن.

این بدان معنی است که وام مسکن صورتحساب خواهد شد کمی بالاتر هنگامی که شما از سرگیری پرداخت و آنها را بالاتر خواهد بود هنوز هم اگر شما تمدید برای سه ماه.

وام مسکن نرخ نسبتا پایین و هزینه بیش از 25 سال پس امیدوارم به افزایش خواهد بود و دلنشین.

که ممکن است در این مورد با هزینه بالاتر قرض گرفتن. FCA باید به فکر می کنم بسیار سخت تر در مورد اینکه آیا گسترش تعطیلات برای کارت های اعتباری و بدهی های دیگر ایده خوبی است.

وام دهندگان خواهد شد انتظار می رود برای تماس با مشتریان را تحت تاثیر قرار توسط این فرمت به بحث در مورد گزینه های در دسترس به آنها.

“برخی ممکن است قادر به رزومه کامل خود را ماهانه پرداخت دیگران ممکن است قادر به پرداخت نسبت به پرداخت های ماهانه خود را و یا به طور موقت تبدیل به وام مسکن و دیگران انتخاب خواهد شد به گسترش وام مسکن خود را پرداخت تعطیلات” دولت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de