صبح میکا خواسته توییتر سانسور تهمت بیش قتل اتهامات می خواهد به صحبت با مدیر عامل شرکت جک و وکیل

MSNBC میزبان میکا برژینسکی می خواهد به دیدن مدیر. او در تلاش است تا به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حساب توییتر ممنوع بیش توییتهایی که در آن او را متهم شوهرش جو Scarborough از قتل است.

رئیس جمهور به طور منظم با استفاده از رسانه های اجتماعی به شدت منتقدان در میراث رسانه ها اما در توییت های اخیر در مورد ‘صبح جو’ شرکت میزبان Scarborough به خصوص سخت به عنوان آنها مربوط به سال 2001 مرگ یک کارآموز در سابق کنگره ،

تئوری های توطئه در مرگ اگر چه معاینه پزشکی نیز در آن یافت می شود اتفاقی گزارش کارآموز کردن از یک بیماری قلبی تشخیص داده نشده و پس از آن ضربه سر او روی یک میز.

همچنین در rt.com ‘باز کردن طولانی سر رسیده فلوریدا سرد مورد’: مغلوب ساختن پیشی جستن جرقه جنگ از کلمات با MSNBC میزبان بیش کارآموز مرگ

مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح نمی خرید داستان. او با اشاره به مرگ به عنوان یک “مورد سرد” چندین بار و ضمنی او معتقد است Scarborough پنهان کردن چیزی. او خواستار توجه به بازگشایی در روز چهارشنبه.

قرار داده است که برژینسکی – که شرکت میزبان ‘صبح جو با Scarborough است و ازدواج او را در تنگنا به عنوان او خواستار دانم چرا تهمت راحساب توییتر شده است مسدود شده است.

او بعدها متهم به تهمت و افترا و گفت: او تا به حال راه اندازی یک تماس بین خودش توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی و یک وکیل پس از چند توییتهایی اصرار در یک جلسه.

برژینسکی خواسته به صحبت می کنند به دورسی برای رسیدگی به شکایت او به طور گسترده ای مورد تمسخر با منتقدان او را متهم بودن “کارن” – نوع حومه زن است که باعث می شود یک سر و صدا در یک فروشگاه و خواسته به صحبت می کنند به مدیر.

“فقیر کارن” صریح محافظه کار و بازیگر Adam Baldwin توییتی.

“او به معنای واقعی کلمه می خواهد به صحبت می کنند به مدیر. Lol,” کاربر دیگری اضافه شده است.

برخی حتی در زمان به اشتراک گذاری یک بحث برانگیز تصویری از اسکاربورو شوخی در مورد مرگ خود کارآموز در مصاحبه با اواخر همین ایموس.

مغلوب ساختن پیشی جستن محبوب بود مهمان “صبح جو’ در انتخابات ریاست جمهوری قبل از داشتن یک سقوط با اسکاربورو در مارس 2016 که همچنان به این روز است. در حالی که برژینسکی انگیزه در اینجا به سادگی می تواند به محافظت از شوهرش تلاش خود را به “صحبت با مدیر” را مطرح ناراحت کننده شبح از یک روزنامه نگار به دنبال به سانسور او رقابت – به خصوص با توجه به موقعیت او ابراز شده در یکی از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن tirades.

“او در حال تلاش برای تضعیف رسانه ها و تلاش برای ایجاد خود را به حقایق” برژینسکی گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 2017. “و این می تواند باشد که در حالی که بیکاری و اقتصاد بدتر او می تواند به تضعیف پیام به طوری که او می تواند در واقع کنترل دقیقا چه مردم فکر می کنم. و آن که کار ما است.”

او بعد از تلاش برای روشن شدن سخن گفتن با پنهان شدن در پشت generic انتقادات از رئیس جمهور اما به نظر هنوز هم سایه بیش از اقدامات او در مقابل تهمت در حال حاضر.

هر چند تهمت است که اغلب مورد انتقاد خود را برای استفاده از توییتر, Dorsey است گفت: در گذشته او هیچ علاقه ای به ممنوعیت رئیس جمهور از خدمات به دلیل وجود سیاست استثنا برای رهبران جهان و مسدود کردن توییت های خود را خواهد “مخفی کردن اطلاعات مهم از افرادی که باید قادر به دیدن و بحث است.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de