صبح جو ادعای “همه را دیدم’ coronavirus آینده در اوایل ژانویه به جز تقریبا هیچ کس از جمله جو در واقع شاهد آمدن آن

MSNBC میزبان جو Scarborough ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید دیده Covid-19 تهدید آینده در اوایل ژانویه, اما گزارش ها نشان می دهد او و دیگران نیست و حتی آگاهی از این تهدید در آن زمان.

“واقعیت این است که همه این را دیدم آیند. همه را دیدم و این که در اوایل ژانویه” Scarborough گفت: از coronavirus همه گیر را نشان می دهد صبح روز چهارشنبه. کلمات او بودند ملامت به تکرار ادعاهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که این ویروس یک “پیش بینی نشده” مشکل است که “هیچ کس را دیدم در حال آمدن است.”

با وجود گفت “همه” به رسمیت شناخته تهدید ویروس ماه پیش منتقدان در حال حاضر انباشت اشیاء بدست آمده در سکربروق اشاره به برخی بسیار برجسته مردم را نمی بینید همه گیر آمدن صبح میزبان نمایش گنجانده شده است.

Grabien بنیانگذار و سردبیر تام الیوت با اشاره به این که خدمات خود را که جمع آوری ویدئوها از برنامه های رسانه ها گفت: اولین اشاره از coronavirus در صبح جو’ نبود تا ژانویه 24 و بخش بود بیشتر به بی اهمیت جلوه دادن تهدید نسبت به شهروندان هشدار می دهند در مورد آن.

“این ساخت و بازنویسی تاریخ” مفسر Stephen L. Miller توییتی در پاسخ به Scarborough کلیپ افزود که حساب توییتر برای ‘صبح جو’ برنامه تنها به تازگی شروع به tweeting در مورد کوروناویروس.

همچنین در rt.com ما می شکند آن یک روز رکورد با 865 Covid-19 مرگ و میر, اما اوج نمی رود تا اواسط ماه مارس

مهمتر از اسکاربورو نه آگاه بودن از خطر سازمان بهداشت جهانی نیز به tweeting در اواسط ماه ژانویه بود که “هیچ مدرکی” coronavirus می تواند انتقال از انسان به انسان است.

معلوم نیست به چه کسی Scarborough با اشاره به زمانی که او می گوید “همه” اما واضح است که او نمی باید حساب خود و یا سازمان بهداشت جهانی در میان “همه است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im