بیش از نیمی از آمریکایی ها پشتیبانی ارسال نظامی برای کمک به پلیس در برخورد با جورج فلوید تظاهرات – نظرسنجی

بیش از 50 درصد از آمریکایی ها می خواهم به ارتش اعزام به خیابان های شهرهای آمریکا برای کمک به پلیس در مقابله با شورش های مواج در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

ما را گریبانگیر شده توسط موج عظیم تظاهرات برای بیش از یک هفته به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند فراخوان عدالت برای آفریقایی آمریکایی بود که به مرگ خفه توسط یک افسر پلیس در بازداشت روند.

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد که این کشور و یا بخش بیشتری از آن در دست است و بسیج پشت علت تعداد زیادی از آمریکایی ها اعتراف کرد آنها نمی شی به نظامی بودن اعزام به کمک پلیس در برخورد با اعتراض اقداماتی که باید spiraled به شورش و خشونت آمیز با اجرای قانون در بسیاری از شهرستانها.

همچنین در rt.com تقریبا 400 شهرستانها در هر ایالت آمریکا پیوستن به موج اعتراض جورج فلوید مرگ

یک نظرسنجی انجام شده در بین 31 مه و ژوئن 1 صبح مشورت داده های اطلاعاتی شرکت نشان داد که به عنوان بسیاری از 58 درصد از آمریکایی ها از تصویب این ایده. یک سوم از پاسخ دهندگان “به شدت حمایت” آن را در حالی که تنها یک در مجموع 30 درصد مخالفت به حدی استقرار نیروهای نظامی. بررسی متکی بر یک “نمونه ملی از 1,624 ثبت نام رای دهندگان” مصاحبه آنلاین.

در همان زمان یکی دیگر از نظرسنجی انجام شده توسط همان شرکت بیش از تقریبا همان دوره نشان می دهد که 54 درصد از مردم آمریکا در حمایت از تظاهرات و تقریبا به تعداد مساوی از آنها دیدن خشونت پلیس در برابر مردم به عنوان یک مشکل بزرگتر از خشونت علیه مأموران اجرای قانون. آمریکایی های آفریقایی تبار به نظر می رسد به خصوص در رابطه با خشونت های پلیس; 85 درصد از این جمعیتی در حمایت از این بیانیه است.

صدها نفر از شهرستانها در تمام 50 ایالت آمریکا شاهد تظاهرات و تظاهرات در همبستگی با فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار کشته شده توسط پلیس به مردم خواهان عدالت برای قربانیان.

همچنین در rt.com ‘قابل فهم و بیشتر از مشروع’: آلمان پشت “صلح آمیز” ما تظاهرات

پلیس که به کشته شدن فلوید شده است اخراج از پلیس دستگیر و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. که توسعه اما نه سرکوب تظاهرات. بسیاری از تظاهرات صلح آمیز بودند. در عین حال در بسیاری از موارد تنش ها ریخته و تظاهرات تبدیل به شورش های خشونت آمیز حمله پلیس و غارت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با اعزام نیروهای نظامی به واشنگتن پس از تظاهرات گسترده در نزدیکی کاخ سفید مجبور به رفتن در مستند. او همچنین تهدید به اعزام نظامی به کشورهای دیگر نیز هست.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de