پول: Floyd Mayweather نام قیمت خود را برای megabucks درگیری با Conor McGregor & Khabib

بوکس شکست نخورده سوپراستار Floyd Mayweather ادعا می کند او باز است برای ساخت یک بازگشت به عرصه حرفه ای برای بالا مشخصات بوکس ترکیب هیرو با Conor McGregor و Khabib Nurmagomedov تا زمانی که او در جیب سرد 600 میلیون دلار.

Mayweather نشده در رقابت های حرفه ای تقلا خود را از ماه اوت سال 2017 پیروزی در برابر مک گرگور و از طعنه بازگشت به حلقه در چه می تواند بسیار سودآور درگیری با هر دو UFC superstars.

شایعات از یک Mayweather بازگشت بودند دامن زده هنگامی که او نشسته courtside در یک بازی NBA در کنار UFC رئیس دانا سفید در سال گذشته باعث حدس و گمان است که این جفت ارز شد توطئه به ترتیب عاقبت بازی خود را با مک یا حتی یک کشمکش با روسیه قهرمان.

همچنین در rt.com دو برابر پول خود را: Floyd Mayweather ‘به دنبال دو دعوا در سال آینده, از جمله یکی در برابر جنگنده UFC’

آمریکا جنگنده در حال حاضر 43 به نظر می رسد به بازگشت به حلقه با حدس و گمان و حتی نشان می دهد که او را در هر دو مک گرگور و Nurmagomedov در همان شب – هر چند با توجه به دشمنی که وجود دارد بین Irishman و خود را گرم رقیب به نظر می رسد بعید است – در سطح حداقل – که چنین توافقی می تواند مرتب شود.

وقتی که می آید به این بازی مبارزه هر چند پول و صحبت کردن در یک DKM تبلیغات رویداد در انگلستان Mayweather مشخص شده دقیقا چه آن را برای او را به عقب بر گردیم به حلقه و خود را در معرض خطر رکورد شکست نخورده.

ما (Mayweather و سفید) صحبت در مورد Conor McGregor مبارزه با ما صحبت در مورد Khabib مبارزه,” Mayweather گفت.

برای خودم تعداد 600 میلیون دلار. اگر من قصد دارم به بیرون رفتن وجود دارد و آن خطر آن را می خواهم که به ارزش آن.

باز گشت به سطح بالا بوکس بعید به نظر می رسد با توجه به سن اختلاف وجود دارد که بین او و چشم انداز فعلی ستاره در یا در اطراف خود وزن دسته اما اوباما می گوید او می تواند وسوسه را در یکی دیگر از ستاره رزمی مختلط هنرمند با توجه به شدت پشتیبانی فن که هر دو مک گرگور و Nurmagomedov می تواند ادعا.

در جهانی بوکس به عنوان در حال حاضر در آن معنا ندارد برای من به مبارزه با هر گونه عادی جنگنده,” او توضیح داد. “من یک تاجر. این Conor McGregor مبارزه با احساس ساخته شده است. اگر آن را می سازد پول آن را حس می کند.

من نمی مبارزه با مبارزان و یا رقابت در برابر رقبای که تنها شهرستانها در پشت آنها. اگر من قصد دارم به مبارزه با شما باید به کل کشور پشت سر شما.

اولین مبارزه سرگرم کننده بود. این یک سرگرمی کسب و کار.

همچنین در rt.com ‘بیرون آمدن از بازنشستگی در سال 2020’: Floyd Mayweather teases حلقه بازگشت در همکاری با UFC رئیس دانا سفید

البته هر گونه صحبت از یک Mayweather-Nurmagomedov مبارزه را به صبر به عنوان Dagestani جنگنده قرار است برای دفاع از تاج خود را در برابر تونی فرگوسن در ماه آینده.

مک گرگور در ضمن در حال حاضر در انتظار حرکت بعدی خود را پس از 40 ثانیه تخریب دونالد ‘گاوچران’ Cerrone در UFC باز گشت در ماه ژانویه است. The Irishman اعلام کرده است که او نیز به دنبال یکی دیگر از مبارزه با دشمن در حالی که نام مانند نیت دیاز و جاستین Gaethje نیز مرتبط شده است به ایرلندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im