صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران را به خطر می اندازند slavers و خائنانه آبهای مدیترانه در لاستیک dinghies برای رسیدن به اروپا – و بسیاری در نهایت تا پایان در دست از جرم و جنایت سازمان یافته وجود RTD جدید فیلم نشان می دهد.

در 2019 در جریان مهاجران از آفریقا رسیده عظیم 36 میلیون نفر و حدود یک سوم از آنها می رویم برای اروپا است. بزرگترین جریان مدرن آفریقا مهاجرت قیف از طریق یک کشور: لیبی.

تلاش برای فرار از جنگ و فقر مهاجران امیدواریم که از آن خواهد شد به سادگی یک توقفگاه بین راه در راه خود را به ایتالیا و پس از آن بیشتر به اروپا است. اما بیشتر از نه, آنها ملاقات توسط قاچاقچیان انسان که فروش آنها به عنوان برده است.

تجارت برده است تیره و تار واقعیت امروز لیبی که در آن هرج و مرج جنگ داخلی مجاز شبکه های قاچاق به رشد باز کردن یک بازار پرسود که در آن انسان ها معامله می شوند مانند سایر محصولات و کالاها.

همچنین در rt.com توافق سران اتحادیه اروپا برای اجرای تحریم تسلیحاتی لیبی با کشتی های جنگی با وجود ترس از افزایش مهاجرت

“اعضای آفریقایی مافیا وعده داده شده آنها را امن و سریع عبور به اروپا است. آنها <…> ترک از کشور خود اما زمانی که آنها می رسند در لیبی <…> آنها به بردگی گرفته شده به طوری که آنها نمی تواند رسیدن به اروپا است. آنها حتی می توانید با صرف دو یا سه سال در لیبی به عنوان برده,” توضیح می دهد که میکل آنژ Severgnini خالق ‘Exodus – فرار از لیبی صوتی پروژه که در اسناد و مدارک این داستان از مهاجران آفریقایی.

آنهایی که خوش شانس که بستگان موفق به خرید آنها را از ادامه سفر خطرناک به ایتالیا در سر می برند لاستیک قایق های نامناسب برای دریاها طوفانی. همچنین معلوم برده داری تهدید به مراتب بیش از آنها را. با توجه به سازمان ملل متحد مهاجرت سازمان آمار بیش از 20 ، 000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را در مدیترانه گذرگاه بین 2014 و 2020. اما اعداد می شده اند و حتی بالاتر شده است: Sicilian ساحل پاسداران و قایق های غیر انتفاعی, سازمان امداد و نجات صرفه جویی ده ها تن از مردم هر روز.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا دادگاه عالی می گوید ایالت های شرقی را شکست قانون امتناع میزبان پناهندگان

اما در ایتالیا وجود دارد گسترده است ادعا می کنند که سازمان های غیر دولتی جستجو و نجات فعالیت بوده است کشیدن عامل برای مهاجران شمارش در حال همراهی با خیال راحت به ساحل. در سال 2018 بر اساس آن فرض سابق وزیر کشور Matteo Salvini بسته پورت ایتالیایی به NGO قایق حامل مهاجران. اما زمانی که دولت تغییر کرده بود و سیاست.

“از سپتامبر سال 2019 و تغییر دولت, تعدادی از مهاجران سه برابر شده است. سه برابر شده! بیش از 300% افزایش می دهد!” او گفت: در مصاحبه اخیر است. تصویری وبلاگ نویس لوکا Donadel معتقد است که – بر خلاف اطلاعات رسمی – بسیاری از مهاجران قایق بودن “نجات” در نزدیکی Sicilian سواحل اما در لیبی بود ، خود تحقیق با استفاده از داده های ردیابی از وب سایت marinetraffic.com نشان داد که قضاوت خود را جنبش NGO کشتی ها به طور معمول به کارگردانی به “نجات لکه” در نزدیکی سواحل لیبی. او همچنین ادعا می کند که “شواهدی وجود دارد که برخی از سازمان های غیر دولتی هستند در تماس با قاچاقچیان انسان.”

تحقیقات توسط پلیس ایتالیا نیز کشف و لینک های جعلی توسط مافیای سیسیلی با برخی از آفریقای شمالی قاچاقچیان تنظیم برای تحویل boatloads از پناهندگان است.

همانطور که برای مافیا این سود تا حد زیادی از مهاجران تازه وارد. در این گزارش به دست در حال اجرا مهاجر و پناهنده مراکز پذیرش و سرقت میلیون ها یورو در بودجه عمومی در نظر گرفته شده برای متقاضیان پناهندگی. در بالا از آن گروه های جنایی جذب مهاجران از اردوگاه های کار برای دستمزد پایین نیروی کار دستمزد خود را که بخشی از سایه اقتصاد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درهم و برهم کردن از نگرانی های اطراف آن وضعیت با هجوم مهاجران به ایتالیا, تماشای فیلم مستند ‘ناامید تنگه’ در RT صفحه یوتیوب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de