‘مدل مطابقت ندارد واقعیت”: کاخ سفید coronavirus رئیس رد روز قیامت پیش بینی ما در صدر Covid-19 مورد تعداد

حتی به عنوان ما پیشی گرفت و چین در تعداد رسمی Covid-19 موارد بالا پزشک پیشرو کاخ سفید تلاش خواست آمریکایی ها را به وحشت به عنوان مدل پیش بینی مرگ میلیون ها نفر در حفظ و ثابت بودن اشتباه در همه جا.

“پیش بینی های این مدل مطابقت ندارد واقعیت در زمین نه در چین, کره جنوبی و ایتالیا” دکتر دبورا Birx به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. او اشاره کرد که جنجال آفرینی آمار در مورد گسترش ویروس گفت: ایتالیا برسد 400,000 مرگ و میر در حال حاضر اما واقعی مرگ و میر به هیچ وجه نزدیک به آن است.

ایتالیا است که سخت ترین ضربه از نظر مرگ و میر ناشی از Covid-19 گزارش کرده بیش از 80 ، 000 موارد با 8,215 مرگ و میر و شمارش فقط به عنوان ما رسید و به مقام اول در تعداد موارد تایید شده (بیش از 83,000) اما با دور پایین تر مرگ و میر حداقل از 1200 مرگ و میر نسبت به این ویروس تا کنون.

همچنین در rt.com ما سبقت چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید Covid-19 موارد – دانشگاه جانز هاپکینز

وجود دارد “هیچ واقعیت بر روی زمین که در آن ما می توانید ببینید که 60-70 درصد از آمریکایی ها در حال رفتن به دریافت آلوده در آینده 8-12 هفته” Birx گفت.

نوزده از 50 ایالت آمریکا تا به حال یک “دست کم” سطح از عفونت با کمتر از 200 ثبت موارد با توجه به Birx با 55 درصد از موارد جدید که از شهر نیویورک در منطقه شهری. چند دیگر مراکز شهری – دیترویت و شیکاگو, ایلینوی — نیز یک ماده از نگرانی مقامات بهداشتی.

اما از 550,000 آزمون اجرا در ایالات متحده تا کنون تنها 14 درصد برگشتم مثبت و 86 درصد از کسانی که تست شده که تا به حال علائم در وهله اول ندارد Covid-19.

Birx اشاره کرد که هر دو وجود دارد این است که تعداد قابل توجهی از مردم وجود دارد نه نشان دادن علائم اما حامل این ویروس است که مقامات در حال حاضر در تلاش برای پیدا کردن با استفاده از جدید آنتی بادی آزمایش – “یا ما باید این انتقال به طور کامل اشتباه است.”

Birx یک بازنشسته ارتش آمریکا immunologist که منصوب شد واکنش هماهنگ کننده کاخ سفید Coronavirus نیروی کار یک ماه پیش توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس. قبل از آن, او ما را جهانی ایدز هماهنگ کننده منصوب و در سال 2014 توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

کل آمریکا قرار داده اند بسیاری از مردم خود را تحت بازداشت خانگی بیش از دو هفته گذشته بر اساس روز قیامت مدل Covid-19 گسترش و میزان مرگ و میر تقویت شده با جنجال آفرینی فعال گروه است. خاموش است به طور موثر سقوط اقتصاد آمریکا خونتان تعداد مدعیان بیکاری به 3.3 میلیون دلار از این هفته در حالی که بیش از 2 تریلیون دلار در بودجه دولت در نظر گرفته شده برای نجات آسیب است که هنوز هم در حال انتظار برای تصویب شده توسط کنگره است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de