هنگامی که مورد ستایش قرار داد به عنوان بریتانیا بزرگترین تا کنون دو و میدانی المپیک, Mo Farah است که به سرعت در حال از دست دادن نفع شک بیش از ارتباط خود را با خوار مربی سابق آلبرتو Salazar.

فرح احساس گرما پس از آن گزارش شد او صادر انکار به ما ضد دوپینگ محققان بازگشت در سال 2015 بیش از استفاده او از یک بحث مکمل L-کارنیتین و تنها پس از آن به عقب داستان.

در حال حاضر در آسیب محدودیت حالت بر روابط Salazar – چه کسانی ممنوع شد برای چهار سال 2019 بیش از دوپینگ نقض – فرح در حال حاضر به فکر کامل ریشه از میراث او انباشته خود را از طریق چهار مدال طلای المپیک و شش عنوان جهان.

در واقع پس از outrunning بسیاری از رقبا در مسیر این یک رسوایی 36 سال است که در تلاش برای نشان دادن یک جفت پاک پاشنه بلند.

آخرین ادعای مطرح شده در یک چشم انداز تحقیقات مرکز ناگهانی U-turn فرح ساخته شده در مورد استفاده از L-کارنیتین – عملکرد-افزایش مکمل قانونی در محدود دوز تحت WADA قوانین – قبل از ماراتن لندن در سال 2014.

با توجه به متن مصاحبه ای با آژانس مبارزه با دوپینگ آمریکا مقامات زیر سال – به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به آن مربی Salazar – فرح در ابتدا صاف کردن محروم داشتن داده شده است L-کارنیتین قبل از مسابقه اما پس از آن عقب نشینی.

“شما کاملا مطمئن شوید که شما نمی باید یک دکتر قرار دادن یک پروانه سوزن به بازوی خود را و تزریق L-کارنیتین چند روز قبل از ماراتن لندن?” سوال قرار گرفت به فرح.

“نه. هیچ شانس” بود فرح را پاسخ.

اما پس از مشورت با زنان بریتانیا, دو و میدانی, رسمی, فرح سپس تغییر داستان خود را با این نوع از سرعت معمولا این سایت متعلق به زمانی که او را تخریب خانه مستقیم.

“من فقط می خواستم برای آمدن روشن ببخشید بچه ها و من آن را در زمان و من فکر می کردم نمی,” او بی درنگ پذیرفت.

در حال حاضر اگر زنگ زنگ زنگ که احتمالا دلیل این که آنها باید باشد.

آیا واقعا لغزش فرح حافظه – به عنوان او و تیم خود ادعا کرده اند که او تا به حال شده است با توجه به مکمل های غذایی?

او به سادگی در تلاش – به هر دلیل – در ابتدا پوشش تزریق?

و یا به همان اندازه نگران کننده را فرح به سادگی نمی باید یک ایده روشن در مورد آنچه که قرار است به بدن خود که در آن زمان ؟

چه ما نمی دانیم, با توجه به بی بی سی تحقیق این است که بریتانیا دو و میدانی مقامات تا به حال نگرانی های جدی بیش از فرح در حال با توجه به تزریق در وهله اول — حتی اگر آن را در محدوده قانونی.

“در حالی که این فرایند به طور کامل در داخل WADA کد وجود دارد فلسفی بحث در مورد این است که آیا در ‘روح, ورزش,'” یکی از تبادل ایمیل خوانده شده در دوره قبل از 2014 ماراتن لندن.

“اگر چه Alberto [Salazar] و Mo [فرح] انتظارات در مورد انجام این کار ما در یک نقطه که در آن ما نمی تواند جلو” به آن اضافه شده است.

بیشتر آب گل آلود این مکمل در فرم متمرکز است که فرح تیم می خواستم به استفاده از در دسترس نیست در انگلستان معنی آنها تبدیل به یک Salazar تماس در سوئیس به منبع آن است.

آن را در حال حاضر آشکار شده است که بریتانیا دو و میدانی’ پس از آن-افسر ارشد پزشکی ثبت نکرده هر یک از این در سوابق رسمی صرفا اصرار دارد که مقدار تجویز شده به فرح بود و در مجاز 50 میلی لیتر محدود می کند.

فرح خود را به تازگی گفت: “من آرزو می کنم در این نقطه من هرگز آن را گرفته به دلیل آن هرگز چیزی برای من. من فرار sh*t که در آن روز.”

و او به خوبی ممکن است.

شک و تردید و انکار در حال حاضر عمیق تر بیشتر در مورد فرح رابطه با خوار Salazar – مردی که چهار سال ممنوعیت تا حدودی آمد از نقض قوانین در تجویز L-کارنیتین به ورزشکاران دیگر او کار کرده ام.

همچنین این ماده است که پس از یک آزمایش در سال 2011 باعث چنین شور و هیجان در Salazar که او معروف فرستاده دوچرخه سواری, دوپینگ, پادشاه, Lance Armstrong, raving در مورد مزایای تزریق آن در مقادیر زیاد.

“من تماس بگیرید ASAP! ما آن را آزموده و آن را شگفت انگیز!” Salazar برند.

فرح آن باید اشاره کرد که نه نام در هر یک از USADA اتهامات علیه سالازار و او نیز اصرار دارد او کاملا بی اطلاع از هر گونه تخلف در Salazar را بدنام و در حال حاضر از بین رفته نایک, اورگان, پروژه, جایی که او بین سال 2011 و سال 2017.

Salazar خود را همچنان به انکار هر گونه تخلف در مورد ورزشکاران او کار کرده ام.

اما در حالی که فرح را خشمگین بودن ذکر شده در هر نوع گفتگو مربوط امثال آرمسترانگ ارتباط خود را با Salazar باعث می شود که به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر است.

در واقع فرح بوده است در آسیب محدودیت حالت همیشه از اتهامات علیه Salazar شکست در 2015.

او در نهایت تقسیم با او بیش از دو سال بعد اما هرگز به طور کامل صحبت کردن علیه مردی که مربی او را به المپیک و قهرمانی جهان ،

در عوض حتی محرومیت از فرح و تیم او بوده است ناخوشایند.

فرح fumed در ماه اکتبر سال گذشته است که هر سوال از نام خوب خود نشان داد نژادپرستانه رسانه ها در دستور کار برابر او تنها به تن که به تازگی کسانی که نظر به حال “آمده اشتباه” تصدیق کرد که مردم تا به حال معقول و مناسب برای پرسیدن سوالات خود در روابط با Salazar.

در گزارش این هفته از این پیام فرح وکلا شده است فقط به عنوان بی اعتنا خواندن: “آن است که در برابر [Wada قوانین] قوانین به [L-کارنیتین] به عنوان یک مکمل در مقادیر سمت راست. در واقع برخی از مردم ممکن است نگه دارید به عنوان این است که آیا در ‘روح’ از ورزش بی ربط است.”

بسیاری از سوال دومی بخشی از این ادعا با توجه به بحث برانگیز طبیعت L-کارنیتین.

آن هم نه تنها در مورد خاص که مکمل به عنوان نگرانی های را نیز تحت پوشش دارو که فرح داده شده در حالی که آموزش با Salazar. دوباره او را رد کرده است هر گونه تخلف.

قدم به عقب و به تصویر بزرگتر نگاه و آنچه را می بینید یکی دیگر از محور های بریتانیا با شکوه ورزشی تابستان سال 2012 در آینده تحت ناخواسته موشکافی.

همان چیزی است اعمال می شود به انگلیسی, دوچرخه سواری و در حال اجرا اتهام تخلف توسط تیم آسمان در تاریخی Tour de France پیروزی برادلی ویگینز در همان سال.

شین که طلایی تابستان در حال محو شدن سریع آن می رسد.

اما اگر هر چیزی آن را می توان استدلال کرد که برخی, انگلیسی, ستاره ها نگران هستند با رسیدن به پایین از هر یک از این ثابت شده است که به مراتب سخت تر – و انجام شده است به مراتب بیشتر و با اکراه از آن همیشه باید است.

نگاه در جاهای دیگر و شما را ببینید که روسیه به عنوان مثال به دار آویخته شده است کشیده شده و مدیران با مراتب بیشتر بی پروا رها کردن بیش از اتهامات دوپینگ در 2014 سوچی, بازی های المپیک است.

هیچ کس بود در مراسم تا آنجا که ورزشکاران روسی نگران هستند – آخرین نمونه که قهرمان رشته دوگانه الکساندر Loginov که دیدم پلیس بارج به اتاق هتل خود را در یک صبح زود حمله باعث دوپینگ سوء ظن خود را بر پایه مربی داشتن اشتباه اعتباربخشی.

هیچ tiptoeing در اطراف وجود دارد.

همچنین در rt.com “آنها فکر من مربی عرضه شده من با دوپینگ’: الکساندر Loginov در تکان دهنده جستجوی پلیس قبل از مسابقه رله

اما به عنوان فرح حماسه میکشد در آن به نظر می رسد هر گونه کامل و تصویر کامل خود را از روابط با Salazar خواهد بود یک فرایند طولانی و دردناک از استخراج.

با توجه به اعتراضات بی گناهی مطمئنا فرح خودش را باید فقط در حد عجله به عنوان هر کسی که برای رابطه اش با Salazar داده می شود کامل و شفاف بررسی ؟

شما می خواهم تصور کنید اما نمی نفس خود را نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de