MMA مربی پنجه نرم می کند برای کمک به او را مجبور به صبر با بدن مرده از خواهر به مدت 36 ساعت در coronavirus-آمار ایتالیا (تصویری)

ایتالیایی, مخلوط هنرهای رزمی, مربی لوکا Franzese, نوشته شده است ناراحت کننده تصویری است که در آن او پنجه نرم می کند برای کمک به بدن مرده برادر نهفته است در پس زمینه پس از او با آلوده coronavirus.

Franzese, که همچنین به نظر می رسد به عنوان یک بازیگر محبوب مجموعه تلویزیونی “عموره’ نوشته شده یک سری از فیلم ها در رسانه های اجتماعی در آخر هفته گذشته که او در آن تجدید نظر برای کمک به بدن خود را خواهر ترزا نهفته در بستر پشت به او.

ترزا Franzese, 47, کردهاند در روز شنبه پس از نشان دادن علائم Covid-19 برای چند روز.

“من در ساخت این فیلم از ایتالیا برای ناپل” یک پریشان لوکا می گوید در این ویدئو.

“خواهر من درگذشت شب گذشته احتمالا به دلیل ویروس و من منتظرش بوده ام برای پاسخ از شب گذشته.

“من تا به حال به آنها را وادار به آمدن و انجام آزمون. من تا به حال برای قرار دادن خودم در انزوا. من ممکن است ویروس.

“به خاطر خواهرم زنده, من سعی کردم به او دهان به دهان (cpr) و هیچ کس مراقبت ندارد و در تماس با من.

“ما در حال از بین برد ایتالیا را رها کرده است به ما. اما ما باید به یکدیگر قدرت است.”

مربی-تبدیل-بازیگر بعدا تایید کرد که خواهر خود را که تا به حال یک شکل از صرع تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

او گفت که او تا به حال شده است مجبور به صبر برای 36 ساعت با بدن او در خانه که در آن بستگان سالمند نیز ماندن – به عنوان او به شدت به دنبال خدمات مراسم تشییع جنازه که می آیند و او را از بدن دور میکند.

ترزا Franzese شد بنا به گزارش چهارمین فرد به مرگ از coronavirus در جنوب ایتالیایی منطقه کامپانیا, که در آن وجود داشته است بیش از 120 مورد از این بیماری است.

محلی عضو شورا فرانچسکو امیلیو Borrelli گفت که سردرگمی بیش تزا Franzese مرگ آمد از این واقعیت است که او تا به حال شده است که فرد برای اولین بار به مرگ در خانه از ویروس.

“این اولین مورد در ایتالیا است که در آن فرد با ویروس مرگبار در خانه, بنابراین وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد آنچه به انجام,” او گفت: الجزیره گزارش داد.

“خانواده [نمونه] نوعدوستی آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای محافظت از خود و جامعه است ماندن نزدیک به آنها را با آوردن غذا.

“در حال حاضر مشکل بزرگ این است که آنها بسته شده اند و در آنجا به مدت چهار روز و هیچ یک دور گرفتن خود را به سطل زباله. آن را unhygienic و ما نمی دانیم چه چیزی در مورد آن انجام دهد. کسی که نیاز به آنها کمک کند.”

همچنین در rt.com توانایی برای کمک به ممکن است به محدود کردن’: دکتر می گوید پزشکان ‘خسته’ کمک های جدا شده از بیماران در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

یک کفن در نهایت به توافق می آیند و بدن پس از لوکا Franzese را به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین.

“فراواقعي بود. ما با استفاده از ماسک های استریل کفش hazmat مناسب, عینک و دستکش. لوکا و دیگر نسبی وجود دارد اما دیگر اعضای خانواده همه در یک اتاق” گفت: Pasquale brady and walker, یک کارمند در Aprea Funeral Home خدمات.

ایتالیا ثبت کرده است تقریبا 12,500 مورد از این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 820 نفر در حال مرگ از بیماری و آن را بدترین آمار کشور در خارج از چین است.

این کشور و آن 60 میلیون جمعیت که قرار است در مستند با میله, رستوران ها و مدارس تعطیل و همچنین اکثر مغازه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im