MMA قتل-برای-استخدام? تیم مربی به اتهام سازماندهی قرارداد کشتن

روسی, MMA مربی ولادیمیر Osiya مربی از میان standout Magomed Ismailov شده است به اتهام سازماندهی قتل-برای-استخدام قتل یک مرکز خرید, رئیس, با توجه به گزارش های متعدد در روسیه است.

Osiya, 35, و چه کسی نام, روسی, MMA اتحادیه به عنوان بهترین مربی سال 2016 میلادی دستگیر شد در خانه اش به ظن درگیر بودن در سازماندهی 2019 تیراندازی مرگ نیکولای Leonov مدیر یک منطقه مسکو مرکز خرید بود که به ضرب گلوله کشته در راه خود را به کار در سال گذشته به عنوان گزارش شده توسط 112 تلگرام کانال.

پس از Osiya بازداشت ماموران کشف یک بسته بزرگ ناشناخته پودر سفید توسط این آپارتمان که در آن او زندگی می کند که او گفته انداخت از پنجره. ماده تعيين شد 1.8 کیلوگرم کوکائین 112 گزارش شده است.

بیشتر از سه مظنون دستگیر شدند و پلیس مصادره اسلحه صدا خفه کن و مهمات از هر. یک موتور سیکلت که در آن قاتل سفر به تکمیل کرد و سپس خود را در گریز از صحنه جرم نیز کشف شد.

مردان بودند دستگیر و پس از شهادت داده شد در برابر آنها در طول تحقیقات و در حال حاضر تحت بازجویی است.

تیراندازی رخ داده است طولانی نیست پس از 2019 قهرمانی جهان در بحرین که در آن Osiya کمک روسیه به 19 مدال از آن پنج طلا بود. که در همان سال Osiya اهدا شد عنوان افتخار مربی روسیه بالاترین رتبه یک مربی ورزش می توانند در کشور است.

همچنین در rt.com MMA fighter به نام در میان 9 دستگیر و پس از ضربات پنالتی با تفنگ های کلاشینکوف در مسکو (ویدئو)

بسیاری از افرادی که مشغول به کار با Osiya توصیف او را به عنوان یک آرام و معقول فرد و می گویند که آنها باور نمی کنم او می تواند دخیل در این قتل است.

Osiya معروف ترین دانش آموز Magomed Ismailov این 15-2-1 میان است که مبارزه در تمام روسیه MMA تبلیغات از جمله M-1 جهانی مبارزه با شب های جهانی و ACA. Ismailov شد و با توجه به چهره جنجالی جنگنده الکساندر Emelianenko برادر MMA افسانه تبادل نظر در جلسه بعدی در مارس اما این بازی قرار داده شده بود به پایان تابستان با توجه به شیوع کروناویروس.

Ismailov برنده رزمی سامبو روسی قهرمانی در سال 2011 و قهرمانی جهان در سال 2012 تحت هدایت Osiya در اصل از آبخازیا و کسی که به مسکو نقل مکان کرد در 1990s.

اظهار نظر در Osiya بازداشت مبارزه شب جهانی رئیس کمیل Gadzhiev گفته ورزشی خروجی های ورزشی 24: “بازداشت تحت سوء ظن و اثبات جرم – که دو تفاوت بزرگ. به بحث در مورد خود گناه زودرس است. اگر چنین است, سپس آن را بسیار غم انگیز است شرایط نه تنها برای من و Magomed (Ismailov) اما به عنوان یک کل (روسی) MMA میباشد.”

یک متخصص در جودو و سامبو ، Osiya همچنین با کار طلایی تیم قهرمانی (GTC) در Mytischi فقط در شمال مسکو است که در صحنه هشت را نشان می دهد پس از 2017.

همچنین در rt.com تایسون بالا 5 بالقوه گشت مخالفان – دیدار با مردان آماده برای تست آهن مایک فطرت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de