MMA motormouth کاوینگتن طول می کشد ضربه تند وشدید زدن در UFC بیش از coronavirus cancelations: ‘مبارزه را خطرناک تر از کمی آنفولانزا’

بحث سبک وزن, ستاره Colby کاوینگتن است مورد نیاز برای UFC به لغو موجی از کارت های مبارزه در میان coronavirus همه گیر اعلام کرد که مبارزه با “خطرناک تر از کمی آنفولانزا.”

UFC به تازگی اعلام کرد که آن سه بعدی رویدادهای افتاده بود قربانی به Covid-19 شیوع گسترش در سراسر جهان است.

‘هر مکان برای من مهم نیست’: Khabib از جان گذشته به فرگوسن مبارزه اتفاق می افتد با وجود coronavirus هرج و مرج

که شامل این آخر هفته را UFC در لندن بود که با توجه به عنوان محلی قهرمان لئون ادواردز و آمریکا سابق سبک وزن شاه Tyron Woodley.

پس از آن پدید آمده است که این رویداد در پایتخت بریتانیا نمی تواند اتفاق می افتد و که ادواردز بود را رد کرد, Colby صادر شده خود را رسانه های اجتماعی درخواست به مرحله و در صورت Woodley در جایگزینی محل سکونت.

“مردم می خواهند این مبارزه… بیایید صرفه جویی در امریکا, b*tch,” کاوینگتن التماس در Instagram, flanked توسط یک لباس شنای زنانه دوتکه چادری ،

در نهایت این اتفاق نمی افتد به عنوان رویداد اوراق به طور کامل اگر چه کاوینگتون در حال حاضر می گوید هر دو مردان بوده است به مبارزه با.

“هر دو طرف موافقت شد,” کاوینگتن گفت MMA مبارزه.

“Tyron Woodley هرگز پذیرفته مبارزه با من. برای اولین بار او را در نهایت توافق کردند که به مبارزه با من بود و آن را به اتفاق می افتد برای مردم و ناگهان همه از یک پلاگین رو کشیده و آنها نمی تواند پیدا کردن جایی برای انجام این مبارزه است.”

بالا آمریکایی تیم جنگنده پیشنهاد لغو شد تصمیم اشتباه – اجتماعی با وجود محدودیت هایی که اعمال شده در ایالات متحده و در سراسر جهان برای توقف گسترش یک ویروس است که آلوده بیش از 200 ، 000 نفر و ایجاد بیش از 8 ، 000 مرگ و میر.

“من فکر نمی کنم آن را به سمت راست حرکت می کند” کاوینگتن گفت. “من فکر می کنم ما سالم و جوان ورزشکاران حرفه ای. ما در حال حاضر چیزی که به اندازه کافی خطرناک آن را به عنوان قفل شدن به یک هشت ضلعی و مبارزه با یکدیگر پس چه خطرناک تر از کمی آنفولانزا که در رفتن در حال حاضر ؟

“من فکر می کنم مردم فقط نیاز به آگاهی بیشتری از آنچه در دست خود را بشویید اجتماعی فاصله این و آن. اما به عنوان ورزشکاران حرفه ای ما در حال حاضر در معرض خطر به اندازه کافی آن را به عنوان است.”

همچنین در rt.com “من خواهد کراوات یک دست پشت سر من’: Colby کاوینگتن ارائه می دهد 50 درصد $1m مبارزه و ادعای او این است که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگنده های مورد علاقه’

مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از کاوینگتن همچنین گفت هیستری جمعی بود و به ایفای نقش در این وضعیت است.

“من فکر می کنم همه نوع از وحشت و اقدام غیرعقلانی و ما فقط نیاز به درک که همه چیز را تحت کنترل و امریکا بزرگترین کشور در جهان در حال رفتن به خوب و همه چیز را به حالت عادی بازگشت…,” سابق سبک وزن قهرمان موقت گفت.

“بنابراین من می خواهم برای دیدن ما می آیند به یکدیگر و درک این نیست چپ و راست ما. این نه سیاسی. این جهان و ملت نیاز به گرد هم می آیند.

“ما نیاز به قرار دادن ما تفاوت را کنار گذاشته و مردم نیاز به نگاه کردن به هر یک از دیگر. بیایید امریکا بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او اضافه شده است.

Covington, 32 خود را از دست داد آخرین ضلعی تفرج زمانی که او متوقف شد توسط قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان در UFC 245 در ماه دسامبر.

و با وجود تماس های اخیر-از Covington گفت که راه اندازی یک مسابقه برگشت با عثمان “قطعا اولویت طول می کشد” بیش از یک پتانسیل جلسه با سابق 170lbs پادشاه Woodley.

همچنین در rt.com ‘به طور معمول مردم خود f*cking در اتاق خواب’: Colby, Covington, انتقاد داور برای توقف پس از TKO شکست به عثمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im