جنگنده MMA والنتینا شوچنکو را انکار می کند و او را عمیق-پوشش جاسوسی – اما اذعان می کند که او را دوست دارد 007 & اسلحه به عنوان او آماده برای UFC 247

به عنوان چند با استعداد مبارزان MMA رفتن والنتینا شوچنکو مسلما ماهر ترین. مسلط به زبان های انگلیسی و روسی UFC او قهرمان است و هم یک تیرانداز تیز و متخصص در اسلحه سازی خود را در جیمز باند.

این polymathic جنگنده دارای چندین زبان مختلف و سلاح های مشترک با جیمز باند, داشتن سعی کردن تفنگ با توجه به داستانی معروف انگلیسی, جاسوسی در ایان فلمینگ, رمان, Dr No.

شوچنکو با استفاده از Walther PPK در طول سفر به سلاح اتاق در تگزاس تیراندازی در یک هدف دایره ای با یک ماکت از سلاح دیده می شود در این فیلم نسخه از فیلم باند در سال 1962 و توسط شخصیت تا 1997 فردا هرگز نمی میرد.

خواسته سابق MMA ستاره بن Askren چقدر او را در مشترک با پیوند او با نام 007 به “تصویر کامل از جهانی فرد است.”

“او می تواند همه چیز را,” او اضافه شده است. “بوکس, قابل توجه, لگد زدن, کشتی, زمین است. هر چیزی.

“رانندگی اتومبیل رانندگی, هواپیما, قایقرانی, قایق, تیراندازی از هر بازوی او می خواهد. انگیزه من در زندگی این است که به نوع مشابه فرد به دانستن بیشتر برای یادگیری در هر زمان برای به دست آوردن دانش های مختلف.

“این الهام بخش من زیادی است و به همین دلیل من از شیوه زندگی است که من در حال حاضر همان راه است.”

شوچنکو اغلب ارائه شده در عمق بینش او عاشق اسلحه و تیراندازی, جزئیات سلاح های مورد علاقه از او معرفی شد و به محدوده توسط مربی پاول اظهار سابق اتحاد جماهیر شوروی سرباز.

فدوتوف خواهد شد که نظارت بر شوچنکو به عنوان دفاع در برابر Katlyn Chookagian در UFC 247 آخر این هفته بود دانش خود را القا توسط پدر بزرگ خود را که شرکت در سه جنگ شد و یک افسر.

شوچنکو به دنبال شور و شوق خود را پس از حرکت به پرو در اوایل 20s. او در اوایل تجربه شده بود با پنوماتیک سلاح در اوایل آموزش مبارزه در روسیه شلیک یک Margolin ورزشی هفت تیر و یک .22 والتر تپانچه.

در میان مجموعه شخصی او این جنگنده که طول می کشد نام مستعار از گلوله یک .25 براونینگ کودک و یک سال 1935 شوروی تفنگ موسین که ارائه شده توسط یکی از حامیان هوستون محدوده عکسبرداری.

او در زمان بخشی در مسابقات تیراندازی در طول زمان خود را در آمریکای جنوبی و یادگیری به اهداف و رفع سلاح در حال حرکت در یک تعقیب او نسبت به MMA برای کیفیت آن را القا از نظم و انضباط و تمرکز ذهنی تفکر سریع و فیزیکی با سرعت.

همچنین در rt.com گلوله زمان: والنتینا شوچنکو موج جلوتر از Conor McGregor در آخرین UFC پوند برای پوند رتبه بندی

این Gluck 19 که او دارای خالکوبی در پایین شکم است که تفنگ او را دوست دارد و 702 محدوده در لاس وگاس است که او را کامل تمرین نقطه. “هر بار که من وجود دارد, من تمرکز بر چگونه باشد بهتر است, چگونه سریع تر می شود, چگونه باید بیشتر دقت” او با لبخند در را به UFC 238.

“در حال حاضر من احساس می کنم که این همان بخشی در زندگی من به عنوان هنرهای رزمی است. این Gluck تفنگ خوب است به دلیل آن است که بسیار آسان برای حمل.

“هنگامی که ما در آمازون شما می تواند انواع مختلفی از اسلحه. شما تا به حال به یکی که بسیار امن است. آن می تواند زنده ماندن در شرایط آب و هوایی مختلف. به همین دلیل من از خال کوبی روی بدن من.”

او زمان سلاح از انتخاب فوق العاده هفت تیر اسمیت و Wesson فرماندار .410 که او را تحسین به دلیل همه کاره بودن آن به او توانایی شلیک .45 کره اسب .45 ACP و .410 پوسته تفنگ ساچمهای در همان زمان.

چنین شوچنکو کارشناس دانش از سلاح و همچنین به عنوان مهارت های مبارزه شده اند وجود دارد برخی از عجیب و غریب و تا حدودی زبان-در-گونه – ادعا می کند که او می تواند حتی از یک حالت عمیق عامل.

صحبت به “Schmo’ پیش از UFC 247 آخر این هفته شوچنکو را رد کرد و کسانی که ادعا می کند – اما گفت:

“من نیستم, اما شما می دانید, جیمز باند است که تصویر کاملی از جهانی عکس… این نوع انگیزه,” او گفت:.

پیوند قطعا تحسین شوچنکو را دوام آورد. پوند برای پوند شماره دو شکست نخورده است پس از سپتامبر 2017 و با موفقیت دفاع او کمربند دو بار پس از پیروزی آن از جوانا Jedrzejczyk در پایان سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی