MMA fighter به نام در میان 9 دستگیر و پس از ضربات پنالتی با تفنگ های کلاشینکوف در مسکو (ویدئو)

جنگنده MMA Dzhumbulat Baliev شده است به نام در میان نه مردان بازداشت و پس از یک جنگ تفنگ شامل کلاشینکف, تفنگ فوران در روز روشن در جنوب مسکو در روز یکشنبه با توجه به گزارش های متعدد در روسیه است.

یک تگرگ گلوله شکسته آرام هوا از یک خواب آلود مسکو حومه زمانی که مردان مسلح ریخته در خارج از اتومبیل و آتش باز با تپانچه و نیمه اتوماتیک سلاح در نزدیکی ‘یاسنی’ مجتمع مسکونی در جنوب پایتخت روسیه است.

همچنین در rt.com تعقیب جنایتکاران در مسکو پس از جنگ تفنگ با تفنگ های کلاشینکوف و تپانچه فوران در روز روشن (فیلم)

وحشت ساکنان تماشا به عنوان ضربات به طول انجامید که در چند دقیقه سامانه بر روی یک نزدیکی پارک ماشین بود که بعد از پیدا pockmarked با گلوله سوراخ.

هنگامی که آن به پایان رسید و نه مردان بودند دستگیر شده توسط پلیس. چند رسانه های خبری در روسیه گزارش دادند این شامل حرفه ای مخلوط هنرمند رزمی Dzhumbalat Baliev که داشت تلاش برای فرار از دستگیری توسط پنهان شده در یک خودرو فورد نزدیکی همراه با چهار نفر دیگر از کسانی که دستگیر شدند.

25-سال-سبک وزن, پیر, از گروزنی چچن دارای یک رکورد از دو برد و چهار تلفات و مبارزه کرده است در درجه اول تحت Berkut, مبارزه, ترویج, ساخت آخرین تفرج در مارس 2019.

مظنون در ضربات پنالتی با استفاده از اسلحه و ‘Saiga’ نام تجاری نیمه اتوماتیک تفنگ شکار است که تولید شده توسط کلاشینکوف و مدل در آن معروف تفنگ حمله. حمل سلاح گرم در روسیه غیر قانونی و رایج نیست.

یکی از نه دستگیر دریافت صدمات در تیراندازی اما ادعا کرد که او به سادگی یک گناه اطرافیان که تا به حال تبدیل شدن به مخلوط کردن در هرج و مرج است.

پلیس هنوز برای اظهار نظر در مورد آنچه تحریک تیراندازی اما چند منبع حدس و گمان آن است که ریشه در اختلاف درون پر سود تشییع جنازه کسب و کار در این شهرستان است.

محققان راه اندازی یک جنایتکار اعتراض به اقدام به قتل و در اختیار داشتن غیر قانونی از سلاح گرم و چاقوکشی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de