MLS تیم سینسیناتی مسخره با رگبار گلوله از طاس به عنوان الگوهای رفتاری آنها اعلام مدیر جدید Jaap Stam با ارسال عکس از اشتباه فرد

MLS تیم FC سینسیناتی فاجعه توییتی یک عکس از فرد اشتباه زمانی که اعلام ورود خود را به مدیر جدید منچستر یونایتد, افسانه Jaap Stam منجر به یک گرداب از الگوهای رفتاری در این باشگاه هزینه.

اگر شما در حال رفتن به با افتخار اعلام انتصاب واقعی فوتبال به عنوان نماد جدید خود را با باشگاه, مدیر یکی از اولین چیزهایی که شما احتمالا باید انجام دهید این است بررسی عکس های شما با استفاده از این مرد در سوال.

متاسفانه که قطعه کوچک از رسانه های اجتماعی خانه داری ثابت کرد یک گام بیش از حد برای FC سینسیناتی به عنوان آنها موفق به خوش نیست 47 ساله سابق هلندی colossus Stam به باشگاه اما به سختی شناخته شده Ajax FC جوانان مربی Tinus ون Teunenbroek به جای.

آنها هر دو هلندی و هیچ مو… اما این مورد آن است.

اینترنت البته نه بخشنده ترین مکان و در عرض چند دقیقه پاسخ بودند ریختن از سراسر جهان شامل یک دسته اسب سواران از مشابه کروم-گنبد مشهور از جمله Walter White, Brad Friedel, Stone Cold Steve Austin, بروس ویلیس, Voldemort و بسیاری از بسیاری دیگر…

پس از آن آمد پاسخ از دیگر MLS طرف از جمله FC Dallas, کلرادو رپیدز و Columbus Crew SC که استقبال قهرمان اکشن جیسون استاتهام به باشگاه.

FC سینسیناتی عجله حذف صدای جیر جیر و قرار دادن یکی دیگر از اطلاعیه – اما آسیب انجام شده بود.

احتمالا جای تعجب نیست که این باشگاه به پایان رسید پایین MLS شرقی در فصل گذشته و از دست رفته خود را در دو بازی قبل از Coronavirus مستند.

به عنوان ون Teunenbroek او در زمان خود شهرت یافت به خوبی همه چیز در نظر گرفته, آشکار, این اولین بار نیست که او اشتباه شده است برای استم که برنده لیگ قهرمانان در حالی که در ایران قبل از رفتن به مدیریت تیم مانند خواندن و فینورد.

“من شنیده ام در مورد این حادثه از طریق مادر یک دانش آموز سابق از معدن. هر کس در حال حاضر می پرسد اگر من را ساخته اند یک انتقال به آمریکا,” او گفت: فاکس نیوز.

“من یک بار اشتباه گرفته شده برای Jaap Stam در آژاکس Showtime [وب سایت] توسط Ajax خود را. آن را برای من اتفاق می افتد در اغلب موارد از جمله در تعطیلات که مردم فریاد: “هی که Jaap Stam!”‘

وجود ندارد هر گونه اظهار نظر در این حادثه از Stam خود را به عنوان رتبهدهی نشده است — اما که ممکن است چرا که مردم مشغول هستند و خواستار پاتریک استوارت اشتباه…

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de