در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘طرح صلح’ از اسرائیل و فلسطین را نقض قوانین بین المللی در هر راه ممکن خود را تنها نتیجه خواهد بود گسترده خشم و انزجار در میان مسلمانان پس از آن غیر ممکن است برای پیاده سازی جورج گالووی می گوید.

پرشکوه رونمایی از طرح صلح توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اسرائیل نتانیاهو از نگاه مانند یک واقعی “ترکیبی از تراژدی و کمدی,” سابق کار MP گفت RT در روز سه شنبه.

دو بحرانزده سیاستمداران روبرو را استیضاح و از سوی دیگر گرفتار در یک مورد رشوه خواری – را از دست ندهید این فرصت را به یک مشترک شیرین کاری روابط عمومی, اما تنها موفق به پایکوبی در قوانین بین المللی و توافق نامه از جمله پیمان اسلو که تاسیس حکومت خودگردان فلسطینی “فقط مانند JCPOA های هسته ای [که] پاره پاره شد تا با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” گالووی گفت RT.

او افزود که اشغال سرزمین های فلسطینی اشغال شده باقی می ماند قانونی بدون در نظر گرفتن چه مدت اسرائیل چسبیده بر روی آنها.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی پیشنهادی فلسطین در نقشه نشان دادن سوریه به بلندی های جولان به عنوان بخشی از اسرائیل تونل ارتباط کرانه غربی و غزه

“آن را به طور کامل معکوس قوانین بین المللی است که ایالات متحده به وضوح ناروایی از دستیابی به قلمرو زور و غیر قانونی حل و فصل است که قلمرو. همه از آن معکوس شده است,” گالووی گفت. “پس برای یک ملک مرد تهمت نشان داد بسیار ضعیف درک از اموال قانون است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه با مسجد الاقصی – یکی از اصلی مقدس برای مسلمانان – تنها تقویت این تصور که آمریکا ضعیف درک پیچیدگی کامل از فلسطین مسئله گالووی معتقد است.

“زمانی که رئیس جمهور تهمت مراجعه به ‘Al-ورزشهای آبی’ مسجد – که نه خیس شوخی – ساخت روشن است که او هیچ درک آنچه که مسجد الاقصی یکی از مقدسترین زیارتگاه در اسلام بنابراین قرار دادن آن تحت حاکمیت اسرائیل infuriates بهترین قسمت 2 میلیارد مسلمان در جهان است.”

مبهم بیان رئیس جمهور ایالات متحده استفاده می شود در مورد مسئله فلسطین و سرمایه – امیدوار کننده برای باز کردن سفارت در “شرق” بیت المقدس در حالی که تماس از شهر “اسرائیل میخواهد سرمایه” – با این حال به احتمال زیاد در نظر گرفته شده گالووی نشان می دهد.

آمریکا یک جانبه تصمیم به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان خاک اسرائیل بعید است پذیرفته می شود توسط هر کسی به جز اسرائیل و واشنگتن خود را هر دو با توجه به مذهبی اهمیت شهر و بین المللی موجود در قانون است.

“بیت المقدس یک شهر از آن به غرب و شرق است. شرق اشغال شده توسط نیروی 53 سال است اشغال شده و چیزی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند می تواند تغییر کند. شورای امنیت هرگز آن را قبول اتحادیه اروپا هرگز آن را قبول اعراب هرگز آن را قبول کند – حتی بیشتر obeisant از آنها هرگز نمی تواند قبول کند که” گالووی گفت.

همچنین در rt.com ‘بیت المقدس است نه برای فروش, خود توطئه مقابله خواهد شد’ – عباس واکنش نشان می دهد به مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه مقابله

در حالی که بلند پروازانه اعلام “معامله قرن” است به احتمال زیاد به جرقه “خشمگین” واکنش سراسر منطقه بعید است به هر گونه واقعی اثر و تغییر وضعیت بر روی زمین گالووی معتقد است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود به سادگی قادر به اجرای معامله با هر وسیله ای حتی اگر او موفق به امن دوم ریاست جمهوری و رهبران فلسطینی خواهد جرات را امتحان کنید و تحمیل آن بر مردم است.

“هیچ چیز تغییر به عنوان یک نتیجه از این حداقل عملا,” سابق MP اضافه شده است. “د قانونی بین آمریکا و اسرائیل آن را می نویسد جدید جنایات به کتاب اما آن تغییر نمی کند هر چیزی بر روی زمین است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی