هیئت منصفه که شنیده مورد از چهار فعالان که دعوت شده بودند توسط کاراکاس برای محافظت از سفارت ونزوئلا در آمریکا سرمایه – تنها به بود دستگیر و در یک حمله پلیس ترکیب – موفق به رسیدن به یک حکم به دلیل آویزان داوران.

چهار نفر از اعضای ‘سفارت حفاظت جمعی’ – آدرین, Pine, Kevin Zeese مارگارت گل و David Paul – هر رو به یک سال زندان و یک $100,000 خوب اگر مجرم تداخل با وزارت امور خارجه آمریکا از تلاش برای به دست گرفتن ترکیب و انتقال آن به “سفیر” ونزوئلا “منصوب” توسط رهبر مخالفان ژوئن Guaido.

همچنین در rt.com کد صورتی بنیانگذار حمله توسط DC پلیس مشکوک به اتهام ‘تجاوز’ در ضد مادورو ‘ونزوئلا آزادی” رویداد (تصویری)

اما هیئت منصفه انتخاب به شنیدن این مورد ظاهرا قانع نشده توسط رژیم تغییر روایت در ونزوئلا و پشتیبانی توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تصویب رسید و توسط دادستان تیم به عنوان زمان به ارائه حکم روز جمعه آنها موفق به انجام این کار.

روزنامه نگار Max Blumenthal که گزارش از دادگاه گفت که دادستان را به جلو یک سری از مشکوک استدلال – مانند که Guaido منصوب “سفیر” به دنبال یک “بازگشت” از سفارت با وجود این واقعیت آن را به حال هرگز شده است کنترل می شود توسط آمریکا مورد حمایت اپوزیسیون در وهله اول.

با توجه به Blumenthal, قاضی بریل هاول که ریاست آن بر مورد استدلال کرد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود که رئیس جمهور آن را حق خود را به رسمیت شناختن و یا سازمان ملل متحد به رسمیت شناختن امور خارجه در خواهد شد. جالب اینجاست که گفتن این دادگاه که “انتخابات ماده” او به نظر می رسد به چشم پوشی از این واقعیت است که وقت رهبر ونزوئلا, نیکولا Maduro, انتخاب خواهد شد برای یک ثانیه شش سال است و ممکن است در سال 2018 در حالی که Guaido – اعلام کرد که خود را “رییس جمهور موقت” یک سال پیش سرنگون شد به عنوان رئیس مخالفان به رهبری شورای ملی در ماه گذشته در یک رای گیری توسط نمایندگان دیگر.

با داوران قادر به رسیدن به یک اجماع جدید, تاریخ محاکمه خواهد شد تصمیم گرفت در فوریه 28. آن تا کنون مشخص نیست که آیا این مورد اقدام خواهد شد و در همه حال.

فعالان خود ضمن استقبال از این خبر: “نیازی به گفتن ما کاملا خوشحال با این نتیجه. #HandsOffVenezuela,” آدرین کاج توییتی.

توسعه و جلب ستایش از 2020 حزب سبز ریاست جمهوری نامزد Howie هاوکینز که تقدیر منصفه به صورت ایستاده به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای تغییر رژیم در این کشور آمریکای لاتین.

“این نشان می دهد که نفس بیش از حد در سیاست خارجی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است نه محبوب در میان مردم آمریکا” هاوکینز گفت.

دو نفر از فعالان Zeese و گل برجسته سبز اعضای حزب.

همچنین در rt.com ‘نقض کنوانسیون وین’: کد صورتی بنیانگذاران تقبیح حمله پلیس در سفارت ونزوئلا

مرحله نهایی مسابقات در سفارت در ماه مه گذشته دیدم DC پلیس مسلح با ضرب و جرح قوچ شکستن به ترکیب با چهار فعالان پناه در داخل. در اجرا به سوات-سبک حمله آمریکا مقامات قطع آب و برق در ساختمان در یک پیشنهاد به ضد کودتا فعالان تسلیم و پس از گذراندن بیش از یک ماه در سفارت. فعالان اصرار آنها وجود دارد در دعوت از ونزوئلا را قانونی و مشروع دولت و محکوم کرد ما را تصاحب عنوان یک نقض 1961 وین کنوانسیون روابط دیپلماتیک.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im