جولای 8, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

می سی سی پی رای به قراضه مؤتلفه نشان از پرچم دولت

می سی سی پی امور خارجه پرچم کشیده شده را از دولت ساختمان کاپیتول در مدت کوتاهی پس از نمایندگان مجلس با اکثریت رای به حذف مؤتلفه نشان از بنر میان reinvigorated ضد نژادپرستی فشار.

“امروز آینده ریشه گرفته است در حال حاضر. امروز ما و بقیه ملت می تواند نگاه در کشور ما با چشم های جدید با غرور و امید” مجلس فیلیپ کان گفته می سی سی پی امروز پس از هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی تایید اندازه گیری.

بحث پرچم بود و تقریبا بلافاصله حذف از دولت و کنگره به عنوان جمهوری خواه فرماندار تیت ریوز قبلا تایید کرد که او را به ثبت نام در این لایحه گفت این بود که “زمان برای پایان دادن به” استدلال و تقسیم بیش از سال 1894 نماد است.

می سی سی پی بود و ما آخرین دولت که پرچم برجسته مؤتلفه آرم و تا زمانی که به تازگی تردید به آن را تغییر دهید بدون حمایت عمومی گسترده تر. در آخرین همه پرسی در مورد وضعیت این پرچم در سال 2001 نزدیک به دو سوم از رای دهندگان تصمیم به نگه داشتن آن را به عنوان آن است.

اما رو به رشد فشار به آدرس نژادی و بی عدالتی در میان سیاه و سفید در سراسر کشور زندگی می کند توجه به اعتراض مجلس قانونگذاری ایالتی سریع ردیابی این لایحه خواهد شد و در حال حاضر جمع آوری یک پانل برای طراحی یک پرچم جدید.

همچنین در rt.com “تغییر پرچم یا من نمی خواهد به نمایندگی از این دولت’: کالج ستاره فوتبال به خواسته های تغییرات در می سی سی پی پرچم

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول