لیست طولانی از مشکلات فاکتورها باعث ایجاد پلاک F-35 Joint Strike Fighter همچنان به رشد با پنتاگون بررسی پیدا کردن بیش از 800 نرم افزار نقص در هزینه هواپیما و همچنین نقص است که جلوگیری از آن اسلحه را از ضربه زدن به اهداف.

سالانه ارزیابی پنتاگون مدیر عملیاتی تست و ارزیابی رابرت Behler نشان داد که این برنامه است که به هزینه بیش از $400 میلیارد تا کنون یک راه طولانی برای رفتن قبل از جت واقعا عملیاتی.

پنجمین نسل stealth fighter در حال تلاش برای دیدار با آمادگی رزمی با برخی از 873 برجسته مسائل مربوط به نرم افزار – از جمله امنیت سایبری آسیب پذیری – و 13 دیگر “باید به رفع” مشکلات مؤثر بر ایمنی و عملکرد است که باید قبل از اینکه هواپیما می تواند به پیشبرد به مرحله بعدی خود را از ارتقاء.

“اگر چه این برنامه است و در حال تلاش برای رفع کمبود اکتشافات جدید هنوز در حال ساخته شده و در نتیجه تنها یک کاهش جزئی در تعداد کلی,” ارزیابی کرد و گفت که “بسیاری از قابل توجه” نقص باقی مانده است.

همچنین در rt.com پنتاگون پنهان ‘زندگی’ F-35 نقص طراحی برای دیدار با مهلت – دیده بان

در میان عمده نقص شناسایی شده در این گزارش است که این جت را 25mm autocannon که هنوز مشکل قرار دادن سرب در زمین اهداف با توجه به ناقص نصب دستگاه ارائه اسلحه به طور موثر قابل استفاده نباشد. در حالی که این موضوع منحصر به فرد است به نیروی هوایی نوع پنتاگون با اینحال تلقی تفنگ عملکرد “غیر قابل قبول” و اضافه کرد که در آن موفق به دیدار با “مشخصات قرارداد” در آن زمان دولت است.

پرتاب هواپیما قابلیت اطمینان بیشتر به سوال های تست نیز در بر داشت که “هیچ بخش قابل توجهی” از واشنگتن F-35 ناوگان “قادر به دستیابی و حفظ” یک معیار شناخته شده به عنوان ماموریت قادر به رای دادن است که نیاز به این هواپیما قادر به انجام حداقل یک نوع از ماموریت 80 درصد از زمان.

“توسط یک حاشیه بزرگ” ناوگان نیز کاهش یافت و مراتب پشت سر سخت تر کامل ماموریت قابلیت های مورد نیاز در این گزارش اضافه شده است.

همچنین در rt.com سرعت عملکرد حریم خصوصی و درد: اما پنتاگون می گوید F-35 از مسائل مربوط به ‘راه حل قابل قبول’

با وجود نصب سری از معایب و ویژگی های نقص ما نمایندگان مجلس باید تنها ramped تا F-35 خرید در طول سال توپخانه برای 20 واحد در سال 2018, 15 در سال 2019 و یکی دیگر از 20 برای این سال پارو صدها میلیارد دلار مالیات به خزانه لاکهید مارتین.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im