‘گم شده در عمل’: مغلوب ساختن پیشی جستن وحشیان شومر در داغدار نامه پس از انتقاد از Covid-19 پاسخ

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قلم یک تاول نامه کوبیدن سناتور چاک شومر (D-نیویورک) به عنوان “گم شده در عمل” در طول Covid-19 گیر شلیک به عقب پس از نماینده مجلس حمله فدرال پاسخ به بحران است.

“با تشکر از شما برای دموکرات روابط عمومی نامه و نادرست صدا که اشتباه در هر راه” به زودی آغاز می شود, پاسخ به رهبر اقلیت سنا درخواست تجدید نظر در اوایل روز پنج شنبه برای انتصاب یک کوروناویروس “تزار” در میان آنچه که او به نام “رهبری فدرال درجه اعتبار ساقط است.”

تا به حال شومر “صرف زمان کمتر در [] مسخره استیضاح جعل… نیویورک را نداشته اند تا به طور کامل آمادگی” برای مقابله با شیوع – نیز آلوده کرده است که بیش از 92,000 کشته و بیش از 2,300 در دولت – مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. علاوه بر این به دنبال نمره روابط عمومی امتیاز در مطبوعات به مجلس شده است “گم شده در عمل” در مبارزه با ویروس.

جای تعجب نیست که [نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio کورتز] و دیگران در حال فکر کردن در مورد در حال اجرا در برابر شما در اصلی. اگر آنها به احتمال زیاد برنده شوید.

دعوت شومر تماس بگیرید با هر گونه سوال و ممکن است او را در این نامه آمده حتی شدیدتر توجه داشته باشید: “من فهمیدم شما برای سال های بسیاری از, اما من هرگز نمی دانستند که چگونه بد یک سناتور شما… تا زمانی که من رئیس جمهور شد.”

این پژمرده پاسخ بود مورد ستایش قرار داد توسط رئیس جمهور حامیان به عنوان “بهترین نامه تا کنون” برخی حتی قرار دادن آن را در تاریخ همتراز با آبراهام لینکلن Gettysburg Address.

منتقدان اما ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن برای تغییر سرزنش کند پاسخ به این ویروس استدلال این نامه چیزی بیش از یک ریاست جمهوری “اوقات تلخی خلق و خوی” و نشان از عدم بلوغ.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im