موشک و تانک & پوتین: بوکس آیکون جونز جونیور بود ردیف جلو صندلی های مسکو پیروزی جشن روز – و او آن را دوست داشت (تصویری)

به عنوان مسکو قرار داده و در آن بهترین پمپ و مراسم در روز چهارشنبه رژه روز پیروزی یک مرد reveling در این نمایشگاه بوکس بزرگ روی جونز جونیور – که یکی از بهترین صندلی ها در میدان سرخ به تماشای منظره.

پایتخت روسیه برگزار شد سالگرد 75 رژه روز پیروزی در این هفته یک رویداد تحت فشار قرار دادند از آن سنتی مارس 9 حافظه با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

کسانی که در حضور و غیاب برای صفحاتی دوباره مرتب نشان می دهد تحت درمان قرار گرفتند به شکوه آفتاب و معمول خم نظامی روسیه ممکن است به عنوان ملت همچنین ادای احترام به میلیون ها نفر که سقوط کرد در جنگ علیه نیروهای نازی.

همچنین در rt.com مسکو علائم 75 سال پس از پیروزی بر نازی ها با طب سنتی رژه در میدان سرخ (کامل و تصویری)

به عنوان سخت افزار نظامی نورد در سراسر سنگ بنیاد مسکو مرکز تاریخی همراه با مراحل حدود 14,000 سربازان, یک مرد با دیدگاه مناسب بود بوکس بزرگ جونز.

فلوریدا متولد جنگنده, 51, یک اجماع افسانه, ورزش, برنده عناوین جهان از میان سنگین وزن به طول 75-fight pro حرفه ای که او شروع از یک سال پس از به نمایندگی از ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک 1988.

برخی از طرفداران ممکن است تعجب آنچه جونز انجام شد نشسته در کنار معروف قرمز-آجر دیوار کرملین اگر چه حضور او به راحتی می توان توضیح داد که او موفق به دریافت یک گذرنامه در سال 2015 از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

ادامه مطلب: مادر روسیه می نامد ؟ نام ستاره است که تصمیم گرفتند برای شهروندی روسیه

جونز به وضوح لذت می برد, بزرگ, بعد, به اشتراک گذاری فیلم و عکس از تجربه با خود 430,000 Instagram followers.

کلیپ های ویدئویی و عکس ها نشان داد وسایل نقلیه نظامی غرش گذشته به عنوان به خوبی به عنوان یک گروه راهپیمایی و حتی نزدیک شات از رئیس جمهور پوتین در حالی که جونز لباس برای مناسبت های نظامی روسری.

بعد از آن در روز جونز به اشتراک گذاشته تصویر در کنار دیگر ستاره در قالب بازیگر هالیوود Steven Seagal, که همچنین دارای تابعیت روسیه.

صحبت RT ورزش در ماه اوت گذشته پیش از WBO جهان عنوان مبارزه بین سرگئی کوالف و آنتونی cake eater در Chelyabinsk جونز گفت که او احساس می کند “بسیار روسی” و بسیار در خانه دوم خود را در سرزمین مادری.

من احساس می کنم بسیار ، به دلیل عشق و احترام و کل [هاله] در مورد وضعیت,” او گفت: پس از انجام یک hip-hop مجموعه در این رویداد است.

“هنگامی که مردم شما را دوست دارم که شما احساس می کنید مثل آنها را در آغوش شما. شما احساس می کنید مثل آنها خود را خانواده خود را برادران و خواهران خود. بنابراین من احساس می کنم بسیار خوب است که روسیه بیش از حد.”

همچنین در rt.com “من احساس بسیار روسی!’ روی جونز جونیور انجام هیپ هاپ مجموعه ای در Chelyabinsk در Kovalev-cake eater (تصویری)