خوزه مورینیو به شوخی سوال که آیا منچستر سیتی هنوز هم نگه داشتن خود را تا سال 2018 در لیگ برتر در دو سال ممنوع دست به آنها توسط یوفا برای نقض بازی جوانمردانه مالی (FFP).

اخبار شهر را به دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی در روز جمعه را لرزاند جهانی فوتبال, به عنوان یک هشتم را پایین نگه داشته و بر آنچه در آن می گوید مالی بود بازی ناپاک از شهر بین 2012 و 2016 زمانی که آنها متهم به عمد باد معاملات حمایت مالی برای نگه داشتن در یک هشتم محدودیت هزینه.

ادامه مطلب: منچستر سیتی اروپا ممنوعیت نشان می دهد چه اتفاقی می افتد زمانی که باشگاه های فوتبال تبدیل به ابزار petrostate

شهر را رد اتهامات و پرونده خود را به دادگاه داوری ورزش (CAS) در سوئیس – اگر چه حدس و گمان وجود دارد که به لیگ برتر می تواند به دنبال یک هشتم سرب با اعلام این باشگاه است.

مورینیو که هدایت منچستر یونایتد برای دوم در لیگ برتر جدول در 2017-18 فصل 19 امتیاز در رده منچستر شهرستان خواسته شد تا در مورد شوک بان کی مون روز یکشنبه پس از او تا به حال دیده می شود او در تاتنهام تیم قاپ زنی اواخر 3-2 برنده شدن در استون ویلا.

“نظر من این است که من هیچوقت از دست دادن یک دقیقه ای تجزیه و تحلیل آنچه یوفا و فیفا آنها را برای تجزیه و تحلیل. اگر من به که من باید بپرسید اگر این تیم که به پایان رسید دوم در سال 2018 در حال رفتن به قهرمانان بله یا خیر؟” مورینیو به شوخی.

“که می تواند جالب باشد اما شوخی جدا من فقط صبر کنید و با آرامش. چهارم یا پنجم, من فقط فکر می کنم در مورد انجام بهترین ما می توانیم.”

شهرستان در حال حاضر دوم در لیگ برتر انگلیس جدول, اما آنها باید ممنوع از اروپا برای دو فصل آن را به احتمال زیاد به این معنی است که پنجم قرار داده شده تیم خواهد جای خود را در فصل آینده لیگ قهرمانان.

رئال مادرید تاتنهام در حال حاضر اشغال پنجم نقطه پس از آخرین بریده بریده نفس کشیدن برنده بیش سقوط-تهدید ویلا.

اتخاذ جدی تر تن مورینیو گفت: شهر را “به نفع شک” تا زمانی که این فرایند کامل منعقد شده است.

“من فکر نمی کنم آن است که در مورد تصمیمات بزرگ یا کوچک تصمیم گیری. حکومت قانون است و یا نیست. از آنچه که من کردم این است که یوفا مجازات آنها, اما آنها فرصتی برای تجدید نظر شود.

“من فکر می کنم تا زمانی که درخواست تجدید نظر پس از اتمام منچستر سیتی را به نفع شک. در پایان این روند ما را ببینید اگر آنها مجازات یا نه. من چیزی بیشتر برای گفتن در مورد آن. من نمی دانم.”

همچنین در rt.com یوفا رفته هسته ای در منچستر سیتی و خرید اینترنتی برای فوتبال اروپا عظیم خواهد بود

پرتغالی شد و در یک خلق و خوی شاد بعد از او دیدم Son Heung-حداقل خالص آسیب-زمان برنده برای اسپرز در پست ویلا حتی شوخی با ستاره کره جنوبی به عنوان او در مصاحبه بعد از بازی.

“آیا شما درخواست او در مورد اهداف او به ثمر رساند از آنهایی که او از دست رفته” مورینیو jested.

اسپرز در حال حاضر پنجم در جدول 40 امتیاز یکی پشت سر چلسی اما با یک بازی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im