مینه سوتا PD تکذیب پلیس مخفی آغاز شده مینیاپولیس شورش در میان بهمن حدس و گمان

سنت پل اداره پلیس قاطعانه رد یکی از افسران خود را تشدید مینیاپولیس شورش فوق العاده پنجره یک فروشگاه قطعات خودرو در حالی که مخفی پس از رسانه های اجتماعی sleuths ادعا کرد که شناسایی او را.

St. Paul اداره پلیس اقدام به خرد کردن ویروسی شایعات, انگشت, افسر یعقوب Pederson به عنوان agent provocateur که شکست ویندوز از مینیاپولیس AutoZone در اوایل این هفته در فیلم کثیرالانتشار در رسانه های اجتماعی. در یک سری از توییت های ارسال شده در روز پنج شنبه آنها را تکذیب کرد که در این فیلم بود Pederson و اقدام به شرم مردم برای گسترش شایعه اصرار خود مامور شده بود “کار سخت نگه داشتن مردم و اموال امن و حفاظت از حق مسالمت آمیز جمع آوری.”

انکار رسمی تنها در خدمت به پور بیشتر سوخت در این آتش اما.
این AutoZone اولین ساختمان به آتش کشیدند مدت کوتاهی پس از آن ویندوز بودند شکست.

در حالی که تظاهر کنندگان در اطراف مرد بلافاصله مشکوک او یک پلیس (و حتی از او خواست آنجا پس از او برداشت و در گوشی فرد فیلمبرداری او را) به تلاش در شناسایی آمد و بعد تصویر او پخش شد بیش از همه رسانه های اجتماعی. یک زن ادعا می شود همسر سابق خود جلو آمد و گفت او به رسمیت شناخته شده و نه تنها او بلکه از ماسک و دستکش او پوشیده بود.

شایعات متاستاز با Pederson مقصر همه چیز را از سوزاندن یک هدف فروشگاه که شد غارت به اسپری نقاشی “رایگان s**t برای همه منطقه” در AutoZone که او نیز سوزانده است. توسط جمعه Pederson نام بود و بیش از همه رسانه های اجتماعی با بسیاری از تماس برای او به ارمغان آورد تا به اتهام تحریک به شورش.

تظاهرات آغاز شد که روز دوشنبه پس از سفید افسر پلیس درک چوین گرفتار شد در فیلم خفگی جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مرد به مرگ توسط دو زانو بر گردن خود به مدت هفت دقیقه ای دردناک نادیده گرفتن خود و تماشاچیان’ گریه می کند برای کمک به, به زودی spiraled خارج از کنترل به عنوان یک جناح از تظاهرکنندگان شروع به شکستن پنجره ها و اسپری گرافیتی. پلیس در پاسخ با گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور و آتش سوزی و غارت را شکست نیست ،

همچنین در rt.com “آیا پرتاب پول در سیاه و سفید آمریکایی به شورش’: Candace اونز spars با سوروس بودجه سازمان های غیر دولتی بیش از اتهام دست در مینیاپولیس ناآرامی

هرج و مرج را فراهم کرده است زمینه مناسبی برای دروغ ، ادعا می کند که غارتگران به حال حمله درمانده در یک صندلی چرخدار بی دلیل به زودی به چالش کشیده ویدئوها نشان “زن” ظاهرا سلاح سرد مردم است. عکس گردش در توییتر که ظاهرا نشان داد چوین در یک “را سفیده بزرگ دوباره” کلاه بیس بال نیز نشان داد به جعلی به عنوان مرد در عکس بود نه چوین.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de