مینیاپولیس ‘منطقه جنگی’: تظاهر کنندگان را بیش ایستگاه پلیس در میان درگیری, آتش سوزی & گاز اشک آور (ویدئوها)

تظاهرکنندگان شکسته اند به مینیاپولیس پلیس ستاد تنظیم آتش سوزی و از بین بردن همه چیز را در چشم در میان ناآرامی به راه انداخته با کشتن محلی مرد سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

مینیاپولیس اداره پلیس 3rd حوزه ستاد نقض شد در اواخر پنج شنبه شب با خشن جمعیت معترضان دیده می شود تشکیل پرونده به ساختمان فوق العاده ویندوز و برخی اقدام به تنظیم آن را به آتش کشیده.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان مینیاپولیس پلیس رها 3rd حوزه به عنوان معترضان مشعل آن را جشن می گیرند

در حالی که حضور پلیس در این منطقه سنگین بود پیش از آن در روز می رسد افسران را پس از عقب نشینی قرار دادن مقاومت در برابر شکستن در.

RT را سوفیا Narwitz است که در حال حاضر در صحنه در اطراف حوزه که در آن آتش آلارم و سیستم های بارانی شد فعال میان ضرب وشتم به عنوان معترضان همچنان به جمع آوری خارج است.

پس از نقض یک پلیس در بیانیه ای گفت: این ساختمان شده بود تخلیه “به نفع امنیت ما پرسنل” در حالی که یک خبرنگار محلی با استار تریبیون رله اجرای قانون پخش هشدار داد که “3 حوزه به خطر افتاده است” – احتمالا شنیده ام بیش از یک اسکنر پلیس.

چهار افسر پلیس دخیل در قتل جورج فلوید روز دوشنبه گزارش کار در 3 حوزه که در آن تظاهرات اول تشدید اوایل این هفته نزولی به شورش در شب چهارشنبه.

غارت و آتش سوزی و خرابکاری شده اند گسترده در سراسر مینه سوتا شهرهای دوقلو پس به عنوان پلیس بیشتر از دست کنترل وضعیت. در حالی که گارد ملی واحدهای فعال با دولت قبلی در روز پنج شنبه هنوز معلوم نیست زمانی که آنها مستقر خواهد شد.

همچنین در rt.com غارت & آتش سوزی خشم از طریق St. Paul & مینیاپولیس به اورژانس اعلام کرد بیش از افزایش خشونت پلیس تظاهرات (ویدئوها)

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net