رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است به مهر غارت و شورش در مینه سوتا با نظامی است. اما دولت خود را برای حمایت از تظاهر کنندگان در هنگ کنگ کشیده انتقاد از چین تاثیر گذار ترین روزنامه است.

مرگ گزارشی در دست دو افسر پلیس در مینیاپولیس موجب موجی از شورش در مینه سوتا شهرستان که یک ویدیو از این حادثه ساخته شده بود در این هفته. در حال حاضر پس از سه روز از خشونت و غارت و آتش سوزی رئيس جمهور تهمت و تهدید کرده است که برای ارسال در ارتش, هشدار به “اراذل و اوباش” درگیر است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

هو Xijin, editor-in-chief چین دولتی گلوبال تایمز روزنامه, trolled مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه برای او آشکار گردد. به عنوان اعتراض و شورش مصرف نیمه خودمختار شهر هنگ کنگ در زمستان سال گذشته تهمت امضا قانون الزامی سالانه بررسی این شهر از استقلال و اجازه می دهد واشنگتن به تحریم مقامات چینی از آن ادعا کرده بود ناعادلانه سرکوب معترضان.

“فقط سه روز پس از ناآرامی های شکست در مینه سوتا تهمت و تهدید به استفاده از ‘تیراندازی و اعلام کرد که ارتش با پشتیبانی از ولایت” Xijin توییتی. “من به شدت محکوم تهدید است. لطفا محافظت از مردم از مینه سوتا درست مثل شما همدردی با هنگ کنگ اراذل و اوباش است.”

چینی ویرایشگر همچنین هدفمند امور مایک Pompeo که این هفته به کنگره گفت که دلار هنگ کنگ دیگر کافی برخوردار استقلال از سرزمین اصلی چین به تحریم تحت قانون امضا شده توسط تهمت سال گذشته است.

“وزیر Pompeo, لطفا ایستادن با قهر مردم از مینیاپولیس فقط می خواهم شما را با مردم هنگ کنگ” او هنوز توییتی.

همچنین در rt.com هنگ کنگ ‘دیگر خودمختار’ می گوید Pompeo اعتراف به تغییر سیستم در چین شکست خورد

Xijin نظر است به طور گسترده ای در نظر گرفته شده به چین که با حزب کمونیست چین. به این ترتیب, او اولین مقام چینی به انتقاد از تهمت را برای دولت در حمایت از هنگ کنگ به معترضان. پکن بارها به نام پلیس این معترضان را یک موضوع داخلی, هشدار به ما را “دخالت” در امور. وزارت خارجه چین هفته گذشته گفت که هیچ کشوری نمی خواهد اجازه دهید “جدایی اندازد امنیت” نبوی بیانیه داده آنچه در مینیاپولیس فقط روز بعد.

نژاد به اتهام شورش است که هیچ چیز جدید در ایالات متحده است. حتی خفگی به مرگ جورج فلوید با مته سوراخ شباهت قابل توجه به مرگ در سال 2014 از اریک گارنر در دست یک افسر NYPD. گارنر نهایی گفته – “من نمی توانم نفس بکشم” – شد rallying cry برای ضد پلیس تظاهرات در سراسر این کشور و مرگ او باعث شد هفته در سراسر کشور میباشند.

همچنین در rt.com مینیاپولیس ‘منطقه جنگی’: تظاهر کنندگان را بیش ایستگاه پلیس در میان درگیری, آتش سوزی & گاز اشک آور (ویدئوها)

اما خشونت در مینیاپولیس است تا کنون دیده یک ایستگاه پلیس به زمین سوخته و چند رسانه های خرده فروشی شکست غارت و رم حمله کردند. به عنوان تظاهر کنندگان همچنان به غارت کردن شهر با ظاهری مصونیت از مجازات در پنج شنبه شب یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن “اراذل و اوباش”گفت: فیلمبرداری که جمعیت از خرابکاری برنامه ریزی شد “آمدن به حومه” بعدی.

Xijin اتهامات از نفاق خواهد شد و به احتمال زیاد سقوط در گوش کر. نه تنها جهانی بار نمایندگی وزارت امور خارجه که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک جنگ سرد جدید به سبک دشمن از ما, اما تهمت همواره صریح حمایت از اجرای قانون و نه می توان به عنوان ‘ضعیف’ در جرم و جنایت. با خیابان مینیاپولیس به دنبال بیشتر شبیه به یک خارجی میدان جنگ از یک شهر آمریکا, هنگ کنگ, به احتمال زیاد خواهد بود که آخرین چیزی که در مغلوب ساختن پیشی جستن ذهن است.

زیر است – اما شاید نامربوط به Xijin را صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از آن در صبح روز جمعه گفت: “چین!”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de