مینیاپولیس ساکنان متحد برای تمیز کردن خیابان ها پس از یک شب از تخریب (عکس/فیلم)

مسلح با جارو و سطل مینیاپولیس ساکنان به خیابانها خواهند ریخت – و نه به ضد شورش این بار اما برای کمک به تمیز کردن خود را سوخته و غارت شهر.

به عنوان در سراسر کشور تظاهرات تقسیم و قطبی آمریکایی Minneapolitans نشان داده اند که قدرت از مهربانی و همکاری است. داوطلبان جمع آوری شده در روز شنبه به مسافت دور قلوه سنگ و حذف باقی مانده در سمت چپ در پی چند شب از تخریب. دیگران شسته گرافیتی کردن دو طرف ساختمان. ساکنان نیز کشف توزیع مواد غذایی و آب به کسانی که به آن نیاز است.

“من فکر می کنم این مهم است که ما گرد هم می آیند به عنوان یک گروه. ما در صلح و آرامش به ما پیوستن به در عشق… آن را بسیار قدرتمند در این زمان” یکی از ساکنان کمک به تمیز کردن یک دفتر پست که به زمین سوخته بود گفت Ruptly تصویری آژانس.

تظاهرات در برابر مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس آغاز شد و در این شهر نزدیک به یک هفته پیش است. مینه سوتا گارد ملی شده است بسیج و یک حکومت نظامی تحمیل شده برای کمک به بازگرداندن نظم به این شهرستان است.

همچنین در rt.com ناشناس اعلام جنگ در مینیاپولیس پلیس در پیام ویدیویی منسوب به گروه هکر

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>