مینیاپولیس شهردار مسخره برای گریه شیرین در جورج فلوید را تابوت در مراسم یادبود

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری بود زانو زده و گریه برای یک دقیقه کامل در تابوت جورج فلوید در یک مراسم یادبود در شهر اما چند می خرید و به اشک.

در یک ویدیو که در حال حاضر شده است به طور گسترده ای منتشر شده در رسانه های اجتماعی فری دیده می شود — در حالی که با پوشیدن ماسک محافظ در برابر Covid-19 — در زانو خود را در کنار تابوت گریه طول پنج شنبه مراسم که با حضور با مشخصات بالا سیاستمداران و فعالان سیاسی همراه با مردم که در واقع می دانستند فلوید.

در حالی که سیاستمداران نشان اشک عمومی می تواند یک دید خوش آمدید برای رای دهندگان فری را تاب و گریه دیده شده است که کمی بیشتر از اشک تمساح در رسانه های اجتماعی با برخی آن را “اجرای تئاتر.”

“مینیاپولیس شهردار یعقوب فری پذيرد در جورج فلوید مراسم تشییع جنازه یکی از عجیب ترین نمایشی چیزهایی که من تا کنون دیده ام یک سیاستمدار انجام” یک کاربر توییتر نوشت.

نمایش احساسات در محل همان یادبود که در آن Reverend Al Sharpton اعلام کرد اوت مارس در واشنگتن با فلوید خانواده در اعتراض به خشونت پلیس.

شهر مینیاپولیس مواجه شده است و برخی از شدید ترین اعتراضات پس از مرگ فلوید در دست افسر سابق پلیس درک چوین — که در حال حاضر متهم به قتل همراه با سه نفر دیگر از افسران برای کمک با پلیس حوزه حتی به آتش کشیده شد آخر هفته گذشته.

همچنین در rt.com تماشا کنید: DC کارگران شهرستان رنگ سیاه و سفید غول پیکر زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان در نزدیکی WH, BLM خواستار آن ‘نمایشی’

شهردار کردم مشخصه عاطفی در یک کنفرانس مطبوعاتی روز بعد پرداختن به این تظاهرات گفت: سیاه شهروندان احساس خشم و غم و اندوه بیش از فلوید مرگ است “نه تنها قابل فهم آن حق را — آن را بازتابی از حقیقت است که ما در جامعه زندگی می کردند.”

“من اعتقاد دارم که در مینیاپولیس … من عاشق مینیاپولیس,” او اضافه شده مشخصه برگزاری اشک.

رئیس جمهور تهمت که اغلب لعنتی شهردار خود را برای دست زدن به تظاهرات در شهر خود به نام شهردار برای “گریه” به جای پیشرو شهرستان خود را.

“سوپر لیبرال شهردار شد, گریه,” او گفت: Sean اسپایسر در مصاحبه نیوز مکس تلویزیون در روز چهارشنبه. “این خوب نیست اما شهردار نمی تواند گریه در موارد شبیه به آن.”

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de