اکثریت اعضای شورای شهر مینیاپولیس اعلام کرده اند که آنها آماده هستند تا خود را متعهد به خلاص شدن از پلیس. این ایده تبدیل به یکی از تجمع گریه مداوم تظاهرات.

رئیس شورای لیزا بندر را شکست این خبر در طول یک تظاهرات در مینیاپولیس در روز یکشنبه گفت که نه بدن 13 عضو که تا کنون در هیئت مدیره با این ایده.

صحبت کردن با سی ان ان, بندر گفت که این شورا هنوز برای کار کردن یک طرح دقیقا چگونه آنها می خواهند به ریشه کن کردن اداره پلیس اشاره کرد که “ایده داشتن هیچ اداره پلیس است که قطعا در کوتاه مدت است.”

در حالی که بندر فراهم کرده است اندک اطلاعات در مورد تغییرات برنامه ریزی شده برای عملکرد اجرای قانون او اشاره کرد که بودجه اختصاص داده شده برای پلیس خواهد بود قریب به پوشش نیازهای دیگر.

این تجمع که خطاب شد توسط councilmen و زنان برجسته غول پیکر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” بنر تکیه در برابر مرحله.

“این شورای شهر در حال رفتن به از بین بردن این اداره پلیس” عضو شورای ارمیا الیسون گفت: از این مرحله دو برابر را در یک زودتر تعهد است.

اما دیگر عضو شورای Phillipe کانینگهام به نظر می رسد به ریختن آب سرد بر پیشنهاد گفتن لس آنجلس تایمز خبرنگار مولی اوتول که شده است وجود دارد یک رای برای برنامه ریزی اعضای شورا به طور رسمی وزن در ایده.

بازتاب بندر به او گفت که مینیاپولیس اداره پلیس “را نمی توان لغو فردا” و اضافه کرد که تعمیرات اساسی ممکن است منجر به “پتانسیل کاهش بودجه.”

این خبر بلافاصله جلب ستایش از مینه سوتا نماینده Ilhan عمر خودش آوازی طرفدار انحلال این نیروی پلیس محلی با وجود کم اهمیت جلوه دادن بحث برانگیز طرح به عنوان “reimaging پلیس.”

در حالی که این ایده به دو upend نیروی انتظامی به طور کامل و یا به شدت کاهش بودجه آن شده است به دست آوردن کشش در پشت جورج فلوید اعتراضات بسیاری شده اند شک و تردید در مورد مفهوم صدایی زنگ که این پیشنهاد برای جایگزینی آنها را با یک “جامعه-رهبری سیستم” ممکن است منجر به هرج و مرج خواهد بود که آمار آسیب پذیرترین جوامع سخت ترین.

 

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de