مینیاپولیس منع پلیس از chokeholds معترض بیش از جورج فلوید مرگ

پلیس در مینیاپولیس هستند ممنوع بودن استفاده از chokeholds زمانی که ضابط مظنون تحت اقدامات جدید توافق شده بین مسئولان شهرستان و وزارت مینه سوتا حقوق بشر در پی جورج فلوید مرگ است.

توافق جدید خواهد بود قابل اجرا در دادگاه بر خلاف بخش سیاست های فعلی در استفاده از نیروی پلیس. آن را آشکار ممنوعیت استفاده از گردن محدودیت یا “chokeholds” توسط پلیس و ایجاد یک “وظیفه به گزارش” در افسران که هر گونه تخطی از ممنوعیت.

همچنین در rt.com مینیاپولیس شهردار مسخره برای گریه شیرین در جورج فلوید را تابوت در مراسم یادبود

علاوه بر این هر یک پلیس که شاهد استفاده غیر مجاز از نیروی یک “وظیفه دخالت” شفاهی و سپس از لحاظ جسمی “صرف نظر از تصدی و یا رتبه.” اگر آنها نمی, آنها خواهد بود موضوع را به مجازات انضباطی همراه با اصل نقض شود.

جزئیات این توافق به اشتراک گذاشته شد آنلاین روز جمعه توسط مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا بندر.

این تغییرات به طور موقت به منظور نیاز به تایید دادگاه شدند و با موافقت وزارت مینه سوتا حقوق بشر است. دفتر راه اندازی یک حقوق مدنی رسیدگی به MPD پس از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه در حالی که دستگیری او در مه 25. بزرگ ضد خشونت پلیس تظاهرات باعث فلوید مرگ به سرعت گسترش در سراسر ایالات متحده که برخی از آنها فرود به غارت و شورش.

تمام چهار افسران درگیر در Floyd مرگ شده اند از کار اخراج شده و در حال مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه. درک چوین سفید افسر ادامه داد که با فشار دادن زانو خود را به فلوید را گردن با وجود دومی گفت که او نمی تواند تنفس مواجه است سه فقره: قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه تن دیگر متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم.

همچنین در rt.com 3 بیشتر مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام بیش از مرگ جورج فلوید به عنوان چوین را به اتهام مطرح شده به قتل درجه 2

صحبت در جمعه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت که حرکت برای پایان دادن به پلیس استفاده از کاروتید محدودیت شروع با انداختن حرکت از افسران آموزش و خواستار قانونگذاران ایالتی به تدبیر لایحه ممنوعیت این عمل در دسترس نباشد.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de