وزیر یکی از آلمان ثروتمندترین کشورهای خودکشی ‘بیش از coronavirus نگرانی’

وزیر دارایی آلمان در ایالت هسن توماس شافر گرفته و زندگی خود را. همکاران او گفت که او تحت فشار قرار دادند بیش از لبه ناتوانی در کنار آمدن با شرایط سخت اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 بیماری همه گیر.

شافر بدن کشف شد نزدیک به سرعت مسیر راه آهن خط در شهر Hochheim am اصلی در روز شنبه. دادستان گفت که علت مرگ او به احتمال زیاد خودکشی.

“ما در شوک; ما در ناباوری و بالاتر از همه ما فوق العاده غمگین” Volker Bouffier سر از Hesse منطقه ای دولت گفت: در حال عبور از نزدیک دانشیار و عضو همکار آنجلا Mekrel را آورد ،

همچنین در rt.com آلمان سیستم بهداشت و درمان می تواند دست و پنجه نرم اگر در مواجهه با بحران دیده در ایتالیا بهداشت عمومی اتحادیه اروپا

هسه یکی از ثروتمندترین کشورهای آلمان و فرانکفورت است که به عنوان سرمایه به عنوان بزرگترین اقتصاد اروپا. شهر میزبان فرانکفورت بورس اوراق بهادار و بانک مرکزی اروپا (ECB) نیز به عنوان مقر دویچه بانک و دیگر شرکت های آلمانی.

شافر اعتبار شد برای کمک به این منطقه خوب بودن در حالی که خدمت به عنوان وزیر دارایی برای دهه گذشته است. 54 ساله کیفیت حرفه ای بودند مورد ستایش بسیاری از انسان انتظار می رود در نهایت جایگزین Bouffier به عنوان دولت PM.

Coronavirus اما delt عظیم ضربه به سیستم او تا به طور کامل رسیدگی تمام آن سال ها, ارسال سهام به یک سقوط آزاد و قفل کردن نیروی کار در منزل با قرنطینه.

Bouffier به یاد می آورد که شافر که در پشت برگ یک همسر و دو فرزند مشغول به کار بود “روز و شب” به منظور به حداقل رساندن تاثیر این بیماری همه گیر در کسب و کار و کارکنان اما این کار تبدیل به unsurmountable. “ما باید فرض کنیم که او عمیقا نگران” از ظ گفت.

آلمان تا کنون ثبت نام 62,095 coronavirus موارد با 541 بیماران تسلیم شدن به این بیماری است. بیش از 721,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان با بیش از 33,900 مرگ و میر.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de