ذهن دمیدن! سازمان دیده بان روسی 11 ساله پاتیناژ نابغه صوفیه Titova زحمت فرود قدس در زمین سخت (تصویری)

به عنوان یک جهانی پاتیناژ روسیه نیروگاه دارای ده ها تن از طبقه بالا زن رقبا شده اند که بی نظیر در صحنه بین المللی برای چندین سال. و به نظر می رسد یکی دیگر از استعداد است ضربه زدن در تیم ملی را درب.

صوفیه Titova است که مربی که دو بار در المپیک مدال طلا اوگنی Plushenko است که فقط 11 سال اما او دیدنی مهارت نقشه کشی ستایش و تحسین حتی از سخت منتقدان.

بیشتر بخوانید: “او می تواند برنده دوباره تنها اگر محدودیت سنی مطرح شده است’: تاتیانا تاراسووا در آلینا Zagitova چشم انداز از سرگیری حرفه ای

با وجود سن مناقصه ها و مزایده های فوق العاده با استعداد اسکیت باز تسلط فوق العاده-C عناصری که حتی بزرگسالان ورزشکاران قادر به انجام.

در روز سه شنبه Titova ارسال شده تصویری از, هوای آزاد, جلسه آموزش که در طی آن او به زحمت انداخت دو مربع در ترکیب با سه جهش.

او سپس میخ سه گانه اکسل به راحتی ساخت سه و نیم تاب در طبقه ارسال یک سیگنال روشن است که او را وارد مسابقات ارشد با بیش از قابل توجه ویژگی های مجموعه.

جهش از شب جلسه آموزش. هنگامی که ما اجازه داده شود به اسکیت؟!” Titova زیر نویس او Instagram post.

مانند بسیاری از دیگر رقبای Titova نمی تواند قطار روی یخ روسیه اسکیت میدان بسته شده اند و با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

اسکیت بازان در حال انتظار برای بازگشت به آموزش پس از این کشور محدودیت ها کاسته.

در اوایل این هفته, پاتیناژ در فدراسیون گفت: همه ورزشکاران خواهد بود موظف به انجام coronavirus آزمایشات قبل از بازگشت به آموزش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de