‘مایک تایسون در ذهن من!’ بوکسور را شکست داد و تایسون در اصلی باز گشت ‘می خواهد 1.1 میلیون دلار دوباره با بازگشت افسانه

سابق حذفی هنرمند پیتر McNeeley بنا به گزارش رسیده به چالش بازگشت مایک تایسون به 1.1 میلیون دلار مسابقه برگشت و صدور نامفهوم اکو عجیب و غریب خود را تهدید به “قرار دادن شما در یک پیله وحشت” خود را قبل از بدنام 1995 قراضه.

McNeeley بود underdog با توجهی بیشتر پوست نسبت به نیش هنگامی که او مبارزه تایسون تقریبا 25 سال پیش, سرگرم کننده, طرفداران متعهد به “لگد تایسون یک**” در آنچه که او پیش بینی می شود کمی بیشتر از یک مشاجره برابر مسلما می ترسید ترین جنگنده در جهان در آن زمان بود.

“طوفان” به نظر می رسید به از دست داده اند و هیچ یک از گریز از مرکز او شناخته شده برای او در طول زندگی حرفه ای او به عنوان برگزار شد راست خود را مشت کردن در یک ویدیو جدید و خیره مستقیم در دوربین هنگامی که از او پرسیده شد که برای افکار خود را پس از اعلام این خبر که “بوکس گورو” پیتر Czymbor تبلیغات شرکت تا به حال ارائه شده تایسون 1.1 میلیون دلار به مبارزه با او.

“مایک تایسون – آیا شما می خواهید من به سعی کنید برای قرار دادن شما در یک پیله وحشت دوباره؟” خواسته 51 ساله به دنبال به طور فزاینده ای وحشی چشم در حالی که صدایی تا حدودی نامنسجم به عنوان او صحبت کرد.

12-کلیپ دوم ارائه شده نشانه کمی از جانبازان توانایی برای ارائه یک چالش واقعی به سابق قهرمان سنگین وزن که به او زدم دو بار در دور اول در MGM Grand در ماه اوت سال 1995 قبل از McNeeley مربی وینی Vecchnione شکر خدا به پایان رسید که عدم تطابق با ورود به حلقه برای اطمینان از جنگنده خود را رد صلاحیت شد در میان مسخره صحنه های کمتر از نیمه راه از طریق باز کردن بند.

تایسون که تا به حال به طیف وسیعی از پیشنهادات سودآور برای از سرگیری کار خود را به تازگی تولید شده تصویری که او در آن نگاه تیز و قدرتمند در لنت رفت به پیروزی WBC عنوان ظرف یک سال.

McNeeley بود و امیدوار کننده 26 ساله مشت زن با زن 30 knockouts به و یک شکست از 36 دعوا را به نام خود هنگامی که از او در دوره نقاهت را به نفع خود نه خود را بعد از 10 دعوا قبل از بازنشستگی پس از پر حادثه 10 سال کار حرفه ای با محترم رکورد 47 برنده از 54 مسابقات در سال 2001.

او دستگیر شد برای حمله پس از مشت زدن یک مرد و سرقت کیف پول خود را در سال 2006 شد و متهم با larceny سه ماه بعد پس از اینکه متهم اقدام به عنوان گریز راننده در یک فروشگاه سرقت.

طرفداران ابراز نگرانی برای McNeeley پس از تماشای او نامشخص عملکرد نشان می دهد او شده بود “ضربه بیش از حد بسیاری از بار” بوده و آسیب دیده خود را تنبیه ورزش انتخاب است.

“من نفرت را به دیدن این” پاسخ به یک. “مرد فقیر است. بوکس وحشیانه است.”

همچنین در rt.com ‘من’: مایک تایسون teases باز گشت به عنوان قهرمان سابق نشان می دهد مهیب با سرعت و قدرت در Instagram مونتاژ (VIDEO)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de