Bare Knuckle مبارزه قهرمانی (BKFC) هفته آینده خود را بهبود بخشد قبلی پیشنهاد از $20 میلیون دلار به وسوسه سابق سنگین وزن بوکس پادشاه مایک تایسون از بازنشستگی و به ungloved حلقه.

ادامه مطلب: ‘مبارزه با روح مائو’: مایک تایسون نشان می دهد شگفت انگیز بدن & وحشتناک سرعت در باز گشت تصویری

BKFC رئیس دیوید فلدمن گفت شرکت او قصد دارد برای فریب 53 ساله ‘Iron Mike’ برای بازگشت به مبارزه با 15 سال پس از آخرین حرفه ای تفرج با یک مگا پول معامله می تواند در تایسون کسب نزدیک به بزرگترین تا کنون payday در.

در مصاحبه با MMA مبارزه BKFC رئیس دیوید فلدمن گفت: “من فکر می کنم من می دانم آنچه که ما نیاز به انجام به این چیزی که اتفاق می افتد” پس از یک زودتر سرد $20 mil موفق به وسوسه تایسون.

فلدمن تایید این زمان دور ارائه خواهد شد بیش از این مبلغ و همچنین شامل پرداخت های اضافی مانند کمک های خیریه که می تواند نزدیک به 30 میلیون دلار بزرگترین و حرفه ای کیف پول تایسون حرفه ای.

این BKFC, رئیس, را تایید نمی کند دقیقا چقدر قرارداد خواهد بود ارزش, اما آیا تایید می کنند که MMA افسانه Tito Ortiz نمی خواهد در حال اجرا به صورت تایسون و به جای مطرح این ایده از “خطرناک” سابق UFC fighter Wanderlei Silva.

تایسون خود پذیرفته شده وجود دارد مجموعهای از رقیب صف برای مبارزه و گفته Lil Wayne خود را جوان پول نمایش رادیویی “برخی از زمان در این هفته ما باید قرارداد انجام می شود” برای یک رمز و راز حریف.

همچنین در rt.com مایک تایسون میگه معامله انجام خواهد شد در روز برای باز گشت مبارزه: ‘ما بسیاری از بچه ها که می خواهید برای انجام این کار’

تایسون ایجاد یک گردباد زمانی که او اشاره کرد در باز گشت با ارسال یک رشته از رسانه های اجتماعی ویدئوها چکش پد و نشان خود را چشمگیر, هیکل نشان می دهد که ‘Iron Mike’ جمع شده بودند و تقریبا هیچ حلقه زنگ با وجود او تبدیل 54 ماه آینده.

تقریبا یک چهارم از یک قرن گذشت از اسراف نیویورکر تایسون و سپس به عنوان شناخته شده ‘بچه دینامیت’, جوانترین مرد را به نفع خود سنگین وزن قهرمانی فقط در سن 20 سال و چهار ماه و 22 روز.

که قبلا شناخته شده به عنوان “بدترین مرد در این سیاره’ تایسون در حال حاضر بیشتر شبیه یک مرد محترم در مورد شهر و در سمت چپ او hellraising روز را به حل و فصل کردن به Hotboxin’ پادکست و تایسون مزرعه شاهدانه محصولات شرکت.

ادامه مطلب: UFC قهرمان Khabib گزارش حاضر Covid-19 آزمون پس از عفونت است که باقی می ماند 24 ساعت تحت نظارت با بیماری

در نتیجه برخی از طرفداران شک که آیا Brooklynite می تواند جمع اوری همان بد خط که تو را دیدم او را توده یونجه یا کاه پایین 44 مخالفان از 50 حرفه ای برنده و نه دفاع از خود عنوان سنگین وزن.

شده است وجود دارد بحث تایسون می تواند در مسابقه برگشت Evander Holyfield برای بار دوم با سه بار جهانی قهرمان سنگین وزن نیز اعلام گشت برای خیریه بازی و آموزش با یکی دیگر از سنگین وزن حاکم در Wladimir Klitschko.

که رنگارنگ تایسون-Holyfield رقابت به یک سه گانه; Holyfield برنده خود را در سال 1996 بازی 11th-TKO دور در یکی از بخش بزرگترین تا کنون شوک اما 1997 مسابقه برگشت مشهور شد برای تایسون از گاز گرفتن هر دو معامله واقعی گوش در یکی از تکان دهنده ترین حوادث تا کنون دیده در داخل مربع, دایره, در نتیجه از دست دادن 3-دور رد صلاحیت.

همچنین در rt.com مایک تایسون میگه معامله انجام خواهد شد در روز برای باز گشت مبارزه: ‘ما بسیاری از بچه ها که می خواهید برای انجام این کار’

در میان دیگران که ابراز علاقه در ساخت تایسون سرشان روسیه جنگنده MMA سرگئی Kharitonov که پذیرفته شده و پتانسیل مبارزه با زمانی که ارائه شده توسط پروموتر بوکس ولاد Khrunyov.

تایسون خود را با این حال اخراج یک پتانسیل رقابت با نیوزیلند بازیکن راگبی تبدیل بوکسور سانی بیل ویلیامز به عنوان “توهین به بوکس”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de