وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo پرواز است به بریتانیا برای مذاکرات میان آمریکا نگرانی در تصمیم گیری اجازه می دهد تا چینی غول تکنولوژی Huawei به یک نقش در انگلستان 5G شبکه.

آقای Pompeo قبلا گفته Huawei تجهیزات مطرح جاسوسی خطر اضافه کردن ما “نمی قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات” با سازمان ملل است که از آن استفاده می شود.

اما وزیر امور خارجه Dominic Raab را رد کرده است تصمیم گیری را تحت تاثیر قرار UK-US intelligence-های رابطه.

این دو نفر دیدار خواهد کرد برای گفتگو بعد.

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت که آقای Pompeo بازدید یک فرصت بود به “تعهد به رابطه ویژه پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا و بحث در مورد راه هایی برای گسترش و تعمیق روابط تجاری”.

اما در مورد هری دان نیز انتظار می رود به بحث گذاشته شود و پس از واشنگتن خودداری بریتانیا درخواست برای استرداد آن Sacoolas – یک دیپلمات آمریکایی را مشکوک باعث مرگ خود را با رانندگی خطرناک است.

آقای Pompeo نیز در دیدار با نخست وزیر بوریس جانسون در طول سفر خود قبل از پرواز به اوکراین در روز پنج شنبه.

  • Huawei تنظیم برای محدود نقش در انگلستان شبکه های 5G
  • چگونه انگلستان Huawei تصمیم بر سایر نقاط جهان

پیش از روز سه شنبه شورای امنیت ملی تصمیم Huawei ایالات متحده هشدار داده بود که این شرکت نقش در 5G می تواند اجازه می دهد دولت چین یک “پشت درب” به شبکه مخابراتی که از طریق آنها می تواند انجام جاسوسی و یا حملات سایبری.

اما بریتانیا گفت: این شرکت خواهد بود محروم از نقاط حساس مانند هسته ای با سایت ها و پایگاه های نظامی و سهم خود را از بازار خواهد بود در پوش 35 درصد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت آمریکا بود “نا امید” با این تصمیم.

آقای Pompeo خواست انگلستان را به اولویت خود را و متحدان آن منافع امنیتی هنگام برخورد با هواوی در آخرین سفر به بریتانیا در ماه مه.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

تصمیم بریتانیا نیز در مواجه با انتقاد از برخی ارشد محافظه کار نمایندگان مجلس است.

تام Tugendhat سابق رئیس امور خارجی انتخاب کمیته توییتی که دولت “بیانیه برگ بسیاری از نگرانی می کند و نزدیک به بریتانیا از شبکه یک اغلب بدخیم بین المللی بازیگر”.

اما انگلستان, وزیر دفاع, بن والاس عنوان چنین نگرانی گفتن BBC انگلستان نباید “پارانوئید” که این تصمیم منجر به “برادر بزرگ از چین تماشای ما”.

خواسته در مورد چگونه ما ممکن است واکنش آقای والاس گفت: “من نمی دانم که چگونه آنها واکنش نشان می دهند… آنها ساخته شده ایم نگرانی های خود را روشن.

“ما درک می کنیم که ما احترام بگذارند که ما با توجه به آنها بسیاری از اطمینان داد که هوش آنها و چگونه آنها را به اشتراک گذاری آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im