سوئد ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر در تلاش برای مقابله با کروناویروس گسترش یافته است. ظاهرا ممنوعیت سفت و سخت اما بلافاصله قرار داده و تحت یک استرس تست و ظاهرا شکست خورده آن است.

این ممنوعیت به اجرا در آمد در روز یکشنبه و کسانی که نقض آن مواجه هستند جریمه یا حبس تا شش ماه.

محدودیت اما تا به حال کمی به هیچ تاثیری بر مهاجران و نرم افزار-مهاجر فعالان که معترض در شهر گوتنبرگ برای چند هفته در حال حاضر.

فعالان جمع آوری شده دوباره هر دو روز دوشنبه و سهشنبه هجوم coronavirus محدودیت. در حالی که این تجمعات بودند بیش از جدید 50 نفر محدود کردن اجرای قانون تصمیم گرفتند به هر گونه اقدام در برابر آن.

“در حال حاضر ما در حال اجازه دادن به آنها را نگه دارید و آن را. ما در حل آن اگر ما احساس می کنیم آن مورد نیاز است” Johan Ljung از فرماندهان پلیس محلی به خبرنگاران گفت:. “برای این خاص تظاهرات آن بسیار آرام است چرا که آنها بنشینید و حتی سکوت.”

همچنین در rt.com سوئد و نوجوانان هشدار داد برای جلوگیری عمدا سرفه در افراد مسن در نفرت ‘coronavirus چالش’

فعالان شده اند و مرحله بندی روزانه – و بنا به گزارش های غیر مجاز – sit-ins در خارج از این شهر مهاجرت هیئت مدیره نشان دادن حمایت به سمت فلسطینی مهاجران به دام افتاده در برزخ حقوقی و قادر به دست آوردن مناسب اجازه اقامت.

“آنها وجود دارد بیشتر یا کمتر در هر روز به عنوان من درک می کنم آن را” یک سخنگوی پلیس محلی اعلام کرد.

در مقایسه با اکثر کشورهای اروپایی سوئد شده است بسیار تمایلی به پیاده سازی هر coronavirus مربوط به محدودیت ها و اعمال اجتماعی فاصله. امکانات آموزشی و همچنین مکانهای عمومی باز باقی می ماند در سراسر کشور در حالی که بسیاری از کشورها در سراسر این قاره شده اند تحت کامل مستند برای سال در حال حاضر.

در حالی که تا حدودی بی بند و مداخله رویکرد جلب انتقاد هر دو از درون و سوئد از دیگر کشورهای این کشور شده است برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس کاملا در حد متوسط است. این کشور تقریبا از 5000 تایید موارد از جمله بیش از 230 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار و ارقام توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اکثریت آلوده تشخیص داده شد در پایتخت این کشور استکهلم.

همچنین در rt.com سوئد می گوید هیچ به قرنطینه این بیشتر بی پروا و یا بیشتر متناسب Covid-19 دیدگاه در غرب ؟

در سراسر جهان coronavirus چوب خط حساب کردن در حال نزدیک شدن 900,000 علامت در حالی که این بیماری در حال حاضر در سمت چپ بیش از 44,000 مردم مرده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de