در حالی که افراد مسن صورت بزرگترین خطر از coronavirus بیماران در 50s خود را نیز ممکن است به شدت تحت تاثیر قرار, با توجه به مطالعه به تازگی منتشر شده. از آن به عنوان جهانی موارد Covid-19 ترک خورده 800,000 خوانده شده را علامت.

تحقیقات انجام شده توسط متخصصان از بریتانیا جامع تحقیقات مربوط به مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان, گزارش ملی و استانی کمیسیون بهداشت و درمان در چین است.

در میان دیگران, دانشمندان تخمین زده می شود “زمان بين شروع علايم و نتیجه (مرگ یا ترخیص از بیمارستان)” با استفاده از فرد مورد داده است.

بودجه توسط شورای تحقیقات پزشکی بریتانیا و در مجله لانست منتشر شده پروب گفت که بیش از 8 درصد از مردم که در 50s خود را نیاز به درمان در بیمارستان.

همچنین در rt.com Covid-19 همه گیر در آسیا به مراتب بیش از,’ کشورها باید بریس برای ‘مقیاس بزرگ جامعه انتقال’ هشدار

که گفت:, آن را نیز نشان داد که بیماران بیش از 80 باقی می ماند بالاترین رده خطر با برخی از 18% نیاز به درمان در بیمارستان پس از ابتلا به بیماری است.

در انتهای دیگر این طیف 10-19 ساله بودند حداقل در معرض خطر دسته با تنها 0.04% بودن در بیمارستان بستری است.

همکاری نویسنده این مطالعه و استاد Azra غنی گفت که برآورد می شود در واقع اعمال می شود “به هر کشور” برای تصمیم گیری به عنوان به چگونه مقابله با Covid-19.

“ممکن است دور افتاده مواردی است که دریافت مقدار زیادی از توجه رسانه ها اما تحلیل ما بسیار به وضوح نشان می دهد که در سن 50 و بیش بستری است احتمال بیشتری نسبت به کسانی که زیر 50 و نسبت بیشتری از موارد به احتمال زیاد کشنده است.”

این مطالعه یافته ها بر اساس یک تجزیه و تحلیل از 70,117 تأیید شده آزمایشگاهی و بالینی-تشخيص موارد در سرزمین اصلی چین (به عنوان فوریه 8) و همچنین 689 موارد مثبت مردم تخلیه از ووهان شیوع کانون در بازگشت پرواز (از فوریه 25) .

همچنین در rt.com جهان می رسد یکی دیگر از گریم Covid-19 نقطه عطف جهانی به موارد پیش افتادن از 800,000

آخرین ارقام موجود از این که نشان داد که این ویروس تا به حال کشته 33,673 مردم از 719,700 موارد در سراسر جهان است.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شماره حتی بیشتر تیره و تار آن را به عنوان شمارش بیش از 800.000 نفر تحت تاثیر مرگبار Covid-19.

این نهاد میزان مرگ و میر از همه تایید coronavirus موارد در حدود 4 درصد است اما کارشناسان تاکید کرد که با توجه به عدم وجود گسترده آزمایش آن است که غیر ممکن است به دانستن دقیقا چگونه بسیاری از مردم ممکن است آلوده شده اند و بازیافت.

در ضمن موارد از نسل جوان به طور فزاینده ای تحت تاثیر coronavirus در حال حفظ ظاهر. بلژیک به گزارش روز شنبه که 12 سال از درگذشت این بیماری کشنده در حالی که مقامات مسکو صدا زنگ بیش از نسبت جدی Covid-19 موارد در میان افراد جوان تر نیز هست. آنها گزارش دادند که 40 درصد از بيماران تحت مصنوعی تهویه ریوی هستند در زیر سن 40.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی