مایکروسافت می گوید مذاکرات بیش از Infinite پتانسیل خرید برای قرار دادن تا سپتامبر 15 در هر صورت پس از مدیر عامل صحبت می کند با مغلوب ساختن پیشی جستن

مایکروسافت گفته است که “حرکت سریع” در مذاکرات خود با ByteDance به خرید Infinite پس از مدیر عامل rahmani در مورد این مسئله با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تهدید به ممنوعیت محبوب چینی نرم افزار.

در یک بیانیه رسمی خود را در وبلاگ در روز یکشنبه مایکروسافت تایید کرده است که گفتگو ها میان آنها و صاحب Infinite, چینی, شرکت ByteDance شده اند در جریان توقف کامل آنها را “بعد از سپتامبر 15” هر نتیجه.

مایکروسافت گفت که اگر “مقدماتی پیشنهاد” ابلاغ به کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) بین شرکت ساخته شده نهایی این امر مستلزم ما فن آوری های غول پیکر خرید Infinite خدمات در ایالات متحده و کانادا و استرالیا و نیوزیلند.

همچنین در rt.com “ما اینجا هستیم برای دراز’: Infinite را با ما مدیر کل رد تهمت ممنوعیت طرح

این شرکت اعلام کرد که آن را “قدردانی اهمیت” از پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی در مورد ادعا خطرات امنیتی ارائه شده توسط Infinite, و اضافه کرد که آن را “به نظر می رسد به جلو” به ادامه گفت و گو با دولت ایالات متحده آن را به عنوان به دنبال ترش کردن یک معامله با ByteDance.

مایکروسافت قدردانی دولت آمریکا و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت شخصی به عنوان آن را همچنان به توسعه امنیتی قوی برای حمایت از این کشور

در دامنه این توافق که در حال حاضر در آثار مایکروسافت گفت: این امر مطمئن است که تمام اطلاعات خصوصی است که آمریکایی ها به اشتراک گذاشته بود با این برنامه خواهد بود “منتقل شده و باقی مانده در ایالات متحده است.”

تا آنجا که ما اطلاعات کاربران را که در حال حاضر به پایان رسید تا در خارج از ایالات متحده نگران است این شرکت اعلام کرد که آن را “اطمینان” آن خاموش است از سرورهای خارجی پس از انتقال.

مایکروسافت اذعان مذاکرات می آید همان روز پس از وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است “اقدام در روزهای آینده” به مقابله با “آرایه وسیعی از امنیت ملی خطرات” ناشی از شرکت های که واشنگتن معتقد هستند با پکن است.

همچنین در rt.com تهمت را در عمل Infinite و چینی دیگر شرکت های نرم افزاری در روزهای آینده’ – Pompeo

مذاکرات بین مایکروسافت و ByteDance شده بود این گزارش را در خود نگه دارد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد که او ممکن است ممنوعیت برنامه در طول 24 ساعت یا از طریق یک فرمان اجرایی یا اورژانس قدرت, در حالی که همچنین بنا به گزارش ها در مخالفت با این قرارداد بین شرکت مستقر در ایالات متحده و شرکت چینی.

 فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی