میشیگان AG می گوید: “زود رنج کودک’ تهمت دیگر خوش آمدید پس از او forgoes ماسک صورت ارسال رسانه ای و حزب دموکرات به دیوانگی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال منتقدان خود را به خشم پس از امتناع از همین یک ماسک صورت در طول یک تور از یک میشیگان فورد کارخانه با دولت دادستان کل گفت که او نمی تواند استقبال عقب دوبله او را “زود رنج کودک است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن maskless مراجعه به فورد تسهیلات در میشیگان در روز پنج شنبه مواجه شد با خشم, خشم و تحریک شدید پاسخ از میشیگان AG دانا Nessel که قبلا هشدار داد که رئیس جمهور هم “قانونی” و “اخلاقی” مسئولیت به پوشیدن صورت پوشش در طول سفر است.

پرسیده شده توسط سی ان ان Wolf Blitzer, آیا تهمت است “دیگر خوش آمدید در میشیگان” Nessel گفت: “به نمایندگی از بخش من و دفتر من که دقیقا درست” و اضافه کرد که او می تواند در تماس با فورد در مورد چرا آن اجرای میشیگان قانون – که نیاز به ماسک صورت در برخی از فضاهای عمومی – یا خود سیاست در کارخانه.

رویدادهای امروز بسیار ناامید کننده و در عین حال کاملا قابل پیش بینی … رئیس جمهور این است که مانند یک زود رنج کودکی که حاضر به پیروی از قوانین. باید بگویم این هیچ شوخی است.

این حادثه پیشی گرفت و پوشش از دیدار خود با رسانه ها و صاحب نظران و دموکراتیک مقامات scolding “افتضاح” رئیس جمهور برای پرش ماسک یک بار دیگر.

صحبت با خبرنگاران در کارخانه فورد بود که اصلاح شده برای تولید هواکش به ساحل تا ما ذخایر میان Covid-19 بحران مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: فرسوده یک ماسک در برخی از بخش هایی از این دیدار اما “نمی خواهم به مطبوعات لذت بردن از دیدن آن است.”

توضیح کمی برای ارام کردن رئیس جمهور به مخالفان با این حال بسیاری از آنها اصرار امتناع خود را به پوشیدن ماسک خود قرار می دهد و دیگران در خطر ابتلا به این ویروس کشنده که تا به امروز نیز آلوده کرده است بیش از 1.5 میلیون نفر در ایالات متحده و کشته شدن نزدیک به 95,000 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net