میشل Barnier: بریتانیا نمی تواند به کانادا معامله تجاری با اتحادیه اروپا


انگلستان نمی تواند همان معامله تجاری با اتحادیه اروپا به کانادا با توجه به بلوک کننده ارشد.

میشل Barnier گفت: اتحادیه اروپا آماده بود برای ارائه یک “بلند پروازانه همکاری” با انگلستان پس از Brexit اما آن “خاص نزدیکی” به معنای آن متفاوت خواهد بود.

می آید پس از انگلستان کننده ارشد دیوید فراست ساخته شده یک سخنرانی در بروکسل خواستار “کانادا-توافقنامه تجارت آزاد از نوع رابطه”.

دو طرف با توجه به شروع مذاکرات در ماه آینده.

بریتانیا چپ اتحادیه اروپا در 31 ژانویه و در حال حاضر در دوره گذار – پیروی از اکثریت بلوک قوانین – در حالی که پس از مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت در مقابله با چکش ،

نخست وزیر بوریس جانسون قرار دادن یک ضرب الاجل 31 دسامبر در موافقت با طرح گفت: او نمی خواهد تمدید دوره گذار فراتر از آن.

در نخستین سخنرانی خود در مورد تجارت و معامله از انتخابات و پیروزی آقای جانسون گفت: او می خواست به دنبال یک مدل مشابه که از کانادا که در زمان هفت سال به مذاکره کنند.

تحت این توافقنامه تعرفه واردات بر روی اکثر کالا حذف شده اند بین دو کشور وجود اینکه هنوز هم آداب و رسوم و مالیات بر ارزش افزوده چک.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما صحبت با خبرنگاران را به عنوان او وارد پارلمان اروپا آقای Barnier تردید در امکان.

“ما همچنان آماده ارائه انگلستان بلند پروازانه همکاری,” او گفت:.

“موافقتنامه تجارت آزاد که شامل ویژه ماهیگیری و شامل یک سطح میدان بازی با یک کشور است که بسیار خاص و نزدیکی – منحصر به فرد ارضی و اقتصادی نزدیکی – به همین دلیل است که نمی توان آن را در مقایسه با کانادا یا کره جنوبی یا ژاپن است.”

آقای Barnier گفت: اتحادیه اروپا باقی مانده است “آماده به کار به سرعت با بریتانیا” بر اساس توافق با آقای جانسون پیش از مبارزه با تروریسم در اروپا اضافه کرد: “ما همچنان آماده برای پیشنهاد این همکاری اگر انگلستان آن را می خواهد.”

صحبت کردن در بروکسل در روز پنج شنبه آقای فراست گفت: “انگلستان “باید توانایی به مجموعه ای از قوانین است که کت و شلوار ما” نمی شود و مشمول احکام از دادگاه.

او تصریح کرد: آقای جانسون تمایل برای کانادا-نوع قرارداد و گفت: اگر آن را نمی تواند توافق انگلستان خواهد تجارت بر پایه بین المللی شرایط آن در حال حاضر به شرح زیر با استرالیا.

آقای فراست گفت: انگلستان مجموعه ای از جزئیات بیشتری از چشم انداز خود را برای آینده روابط با اتحادیه اروپا هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im