شرکت هواپیمایی رایان ایر, رئیس, مایکل اولری مورد انتقاد قرار گرفته است گفت: تروریست ها که بمب گذاری در هواپیماهای مسافربری معمولا مردان مسلمان.

او نظرات خود را در مصاحبه ای با روزنامه تایمز.

رئیس اجرایی نیز گفت: خانواده ها با فرزندان جوان باید دست تکان داد از طریق فرودگاه به دلیل وجود تقریبا صفر بود شانس آنها را مسئول حملات.

مسلمان شورای بریتانیا به نام آقای o’leary نظرات “نژادپرستانه و تبعیض آمیز”.

“این تعریف بسیار از هراسی” خود را سخنگوی اضافه شده است.

در گسترده مصاحبه آقای o’leary, 58 گفت: مردان مسلمان باید برفلد در فرودگاه به دلیل “این جایی است که تهدید از آینده است”.

او گفت: “چه کسانی هستند بمب افکن? آنها در حال رفتن به تنها مرد سفر خود را. اگر شما در حال سفر با یک خانواده از بچه ها در شما; شانس شما در حال رفتن به ضربه همه آنها را تا صفر است.

“شما نمی توانید می گویند چیزهای زیرا این نژاد پرستی, اما آن را به طور کلی مردان مسلمان اجبار. سی سال پیش از آن بود ایرلندی. اگر این است که در آن تهدید شده است که از مقابله با این تهدید است.”

این MCB گفت: مسلمانان صورت نهادی تبعیض در بسیاری از جنبه های زندگی است.

“نهادی تبعیض علیه مسلمانان به خوبی تثبیت شده است: این که آیا آن است که توانایی به کار خرید یک تخت و یا حتی گرفتن بیمه اتومبیل. چالش های #flyingwhilstMuslim به خوبی مستند در سراسر جهان” سخنگوی گفت.

“این شرم آور است که چنین نژادپرستی است بیان می شود بنابراین آشکارا و مدیر عامل شرکت بزرگ هواپیمایی را که می خواهید به تبعیض مشتریان خود را تا گستاخی.”

آزادی مدنی گروه استدلال پروفایل از جمله بر اساس نژاد و مذهب و جنسیت و نقض حقوق مردم.

یک پروفایل متخصص قبلا به بی بی سی گفت که بهره مندی از این پروفایل تنها اهمیت بیشتری نسبت به هزینه در شرایط استثنایی.

خطوط هوایی در بریتانیا قبلا گفت: امنیت فرودگاه چک باید کاهش یابد برای بهبود تجربه برای مسافران است.

مردم از ورود و خروج انگلستان در حال حاضر برفلد توسط مرز سازمان و پلیس از طریق پیشرفته اطلاعات مسافر از جمله جزئیات پرداخت و شماره گذرنامه.

آقای o’leary کار کرده است که شرکت هواپیمایی رایان ایر برای 30 سال نیز با استفاده از مصاحبه به ضجه و زاری کردن قوانین برنامه ریزی نیاز به این شرکت برای ارائه امکانات برای معلولین کارکنان و مراجعه کننده به انجمن مسافران به عنوان “هیولا” که “ممکن است نیاز به خرید دو صندلی”.

بی بی سی با نزدیک شدن Ryanair برای پاسخ به انتقاد آقای o’leary نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی