مایکل جردن را هم تیمی هستند و “کبود” در آخرین رقص تصاویر – اما اردن باید با شهرت رنگ آمیزی

برخی از مایکل جردن سابق شیکاگو بولز هم تیمی های خشمگین هستند در تجسم خود را در ضربه سری “آخرین رقص”, اما کنار تملق گوی واکنش به نشان می دهد و آن را اردن که شهرت باید مورد سوال بیشتر است.

اردن دیرین wingman Scottie Pippen گفته می شود “کبود” در او چگونه به تصویر کشیده شد در این سر و صدا 10-بخش docuseries که مراکز در سراسر اردن و همه را بولز تیم از 1990s شروع شد.

در میان چیزهای دیگر Pippen را قولنج ظاهرا بنیادی از اردن در تماس تلفنی با “خودخواه” بیش از تصمیم به عمل جراحی مچ پا در شروع 1997-98, مبارزات انتخاباتی در حالی که یکی دیگر از قسمت رنگ Pippen نامطلوبی بر امتناع خود را به بازی نهایی ثانیه از یک سال 1994 بازی حذفی مقابل نیویورک نیکز.

“[Pippen] احساس می کردم که تا چند دقیقه از بازی 6 برابر جاز [در سال 1998 NBA Finals] آن را فقط ” باش Scottie bash Scottie bash Scottie,'” ESPN میزبان دیوید کاپلان گفت: در این هفته رله هفت بار همه ستاره جلو دیدگاه در سری تحسین شده است که نتیجه گیری آخر هفته گذشته.

همچنین در rt.com مایکل جردن نشان می دهد او می خواست به ثبت نام با آدیداس نه نایک اما به گفته ورزشی غول نیست علاقه مند به اندازه کافی

Pippen نیست فقط یکی آزرده چگونه آمد و “آخرین رقص’ – است که به طور موثر در خدمت به عنوان یک hagiography به همه قدرتمند اردن ،

سابق گاو رو به جلو هوراس اعطای دارای برچسب اردن یک “دروغگو” و “دله دزدی” بیش ادعا می کند که او به بیرون درز اطلاعات به روزنامه نگار سام اسمیت برای او سال 1992 کتاب – ‘اردن قوانین” – که برداشته درب در NBA آیکون را آشفته روابط با هم تیمی های خود.

“دروغ دروغ دروغ… اگر MJ تا به حال کینه با من بیایید حل و فصل این مانند مردان” گرانت گفت: در این هفته.

“اجازه دهید بحث در مورد آن. و یا ما می توانیم آن را حل و فصل دیگری در راه است. اما هنوز و هنوز او می رود و قرار می دهد این دروغ بود که من منبع پشت [کتاب]…

“هنگامی که اگر شما می گویند چیزی در مورد او است رفتن به شما را قطع او را برای رفتن به سعی کنید برای نابود کردن شخصیت خود را.”

در هر صورت “90 درصد” از “آخرین رقص” بود “BS” با توجه به اعطای – که برجسته در مصاحبه با این مجموعه همراه با یک رشته از هم تیمی های سابق.

“وقتی که به اصطلاح مستند در مورد یک فرد اساسا و او [اردن] دهکدهای آخرین کلمه در چه رفتن به خارج وجود دارد و… آن را نه یک مستند” گرانت گفت.

“این روایت خود را از آنچه اتفاق می افتد در آخر نقل قول را تمام کردن ، که مستند به دلیل یک دسته کامل از چیزهای قطع شد, ویرایش شده است. به همین دلیل من آن را یک به اصطلاح مستند.”

مقدار در حال حاضر ساخته شده است این واقعیت است که دو نفر از اردن همکاران نزدیک به عنوان تولید کننده اجرایی در این سری در حالی که NBA آیکون خود شرکت تولید – ‘پرش 23’ – بود ناشناس شرکت تولید کننده پیشرو به پیشنهادات که اردن اساسا تا به حال حرف آخر را در آنچه ساخته شده از برش.

همچنین در rt.com مانند مایک? که می خواهی بود پس از تماشای sycophantic دلتنگی-انجمن مایکل جردن ‘مستند’ آخرین رقص…

برای یک نسل در حال حاضر آشنا با اردن افسانه “آخرین رقص” و ” فراهم مبهم چشم فرصتی برای شادی کردن در ’90s نوستالژی; برای بینندگان جوان و یا حتی گاه به گاه بسکتبال طرفداران آن شده است یک فرصت برای پذیرفته بود به دربار خود Airness’.

اما به عنوان زمان مجادله بین سابق گاو هم تیمی های نشان می دهد در بازرسی نزدیک تر اردن خود را باید به سختی ظهور از سری halo undimmed.

اردن و همه گیر میل به پیروزی شده است به خوبی تاسیس شده و محصور شده در ویروسی ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ مونولوگ به طور گسترده ای برگزار شد تا به عنوان یک فانوس دریایی از آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به این نوع تصفیه عظمت که اردن افزایش یافت تا در دادگاه است.

“یکی از شما به این تیم پیوست, شما زندگی می کردند در یک استاندارد خاص که من بازی این بازی و من که قرار بود به چیزی کمتر از” اردن می گوید.

“اگر این بدان معناست که من تا به حال در آن وجود دارد بروید و در الاغ خود را کمی پس از آن من است.”

و در را او بدون شک انجام داد.

از نوع متوحش کننده جدید هم تیمی اسکات بارل که آیا تفنگداران دریایی ما افتخار به تلاش برای محروم هوراس اعطای مواد غذایی در یک پرواز به خانه پس از یک فقیر بازی (یک داستان بیسار شامل نمی شود در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’) – اردن می تواند استبدادی.

این بود که ظاهرا قیمت به پرداخت هزینه برای خود و عظمت و چیزی قابل اغماض چرا که او عملکرد آن در استراتوسفر عرصه و به طور طبیعی احساس خشم هنگامی که دیگران سقوط کرد که همان درخشندگی.

این درست است که اردن را اشغال منحصر به فرد ورزشی پانتئون در کنار امثال محمد علی و پله و به عنوان نتیجه تا به حال برای مقابله با سطح شهرت که چند نفر – ورزشی و یا در غیر این صورت حتی نزدیک به.

در یکی از عمیق تر صحنه های در فیلم “آخرین رقص’ اردن دیده می شود دروغ گفتن در یک هتل کوچ تاسف شدید تابش خیره کننده که در آن او مجبور به زندگی می کنند زندگی خود را.

در عین حال در همان زمان اردن بدون شک reveled در این وضعیت بار ظاهرا اشاره به خود را به عنوان “Black Jesus” در مبادله با سابق ایندیانا پیسرز ستاره Reggie Miller.

او یک مرد بدون نفس.

همچنین در rt.com مایکل جردن نشان می دهد او کشیده گاو هم تیمی Rodman از تخت و پشت به آموزش پس از لاس وگاس بندر با کارمن الکترا

همانطور که برای برخی از اردن بحث برانگیز بیشتر لحظات این مجموعه پرداخت می شود صرف خدمات لب به آن – مانند نظرات خود را که “جمهوری خواهان خرید کفش بیش از حد” در هنگام دفاع از خود تصمیم به عموم پشت دموکرات رقیب هاروی گانت در برابر جسی هلمز در سال 1990 کارولینای شمالی به مسابقه.

اردن را رد کرد و در این بیانیه به عنوان “ریشخند” و مستند نبود در مورد به ساکن در این موضوع یا نه.

ادامه مطلب: LeBron James متهم به “sh*t-تکان دهنده” و “تجاری سازی” پس از به tweeting خشم در مرگ جوان سیاه

هوراس اعطای ادعا می کند که اردن خود را یک “دله دزدی” نیز از آب نگه دارید; بعد از همه, اردن با محتوا به بحث نسبتا آشکارا در مورد او زود گاو هم تیمی های وحشی-کودک ‘کوکائین سیرک’ شهرت.

“او گفت که من دله دزدی… و هنوز هم پس از 35 سال او به ارمغان می آورد تا خود را rookie سال رفتن به یکی از هم تیمی های خود اتاق و دیدن کک و علف های هرز و” گرانت گفت.

“نظر من این است: چرا جهنم را از او می خواهید به ارمغان می آورد که تا ؟ آنچه را که باید انجام دهیم با هر چیزی ؟ منظورم این است اگر شما می خواهید به تماس کسی یک دله دزدی که لعنت کش رفتن سمت راست وجود دارد.”

همچنین در rt.com ‘خطوط علف های هرز و زنان’: Michael Jordan ترسیده بود توسط sleazy “کوکائین سیرک’ او را به عنوان یک ستاره در حال افزایش در شیکاگو بولز

به همین ترتیب شخصیت های مانند گاو مدیر کل جری Krause – اغلب به تصویر کشیده شده به عنوان تبه کار از قطعه یا دیگر اطراف برای دفاع از خود و یا توجه اندک فرصتی برای انجام این کار.

این قطعه ما به دست آوردن از اردن بسکتبال معاصران انتقال هیبت و احترام که او در آن برگزار شد اما همچنین رنگ و لعاب خاردار ماهیت اصلی شخصیت “آخرین رقص’.

حتی هم تیمی های سابق مانند Steve Kerr – که تا حدی در دفاع از اردن سرزنش کردن به عنوان یک شر لازم است – اساسا تایید کرد که او به خصوص دلپذیر فرد به بازی در کنار.

با توجه به توطئه و animosities در سراسر مجموعه باید آن را به عنوان کمی تعجب است که شهرت شده اند کبود و زخم های قدیمی بازگشایی شد.

اما حفاری فراتر از شین “آخرین رقص” و آن است که اردن که افسانه باید افزایش آن است.

فقط از هم تیمی های قدیمی خود را.

توسط لیام تایلر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de